انجمن شطرنج ایران
دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بازیکنان (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- انجمن: قهرمانان و کلاسیک (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine (/showthread.php?tid=1023)

دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Admin - ۱-آبان-۹۳ ۰۸:۴۶ عصر

این فیلم در مورد داستان زندگی کاسپاروف و مخصوصا رقابت وی با کامپیوتر ساخته شده شرکت IBM تحت عنوان Deep Blue میباشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم:700 مگابایت

مدت زمان فیلم:1 ساعت و 30 دقیقه

در صورت کپی برداری لطفا منبع"انجمن شطرنج ایران"را ذکر کنید.

رمز:irchess.ir

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Saee-king - ۲۳-آبان-۹۳ ۰۶:۳۴ عصر

با سلام.
در اکسترکت کردن فایل ها با مشکل مواجه شدم و فایل ها اکسترکت نمی شدند
مشکلش چیه؟

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Admin - ۲۷-آبان-۹۳ ۰۹:۵۲ عصر

ممکنه ناقص دانلود شده باشند دوباره دانلود کنید و حتما با برنامه وینرار اکسترکت کنید.
از صحت رمز عبور هم اطمینان حاصل کنید.

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Saee-king - ۹-آذر-۹۳ ۰۲:۳۸ عصر

نگاه که کردم کامل دانلود شده بود.رمزش هم درست بود تو اکسترکت به نصفه که می رسید ارور می داد

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Admin - ۱۱-آذر-۹۳ ۰۲:۳۱ صبح

والا علتشو دقیق نمیدونم صبر کنید دوستان دیگه هم دانلود کنن.

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - reza199512 - ۱۵-آذر-۹۳ ۱۰:۳۸ عصر

زیرنویسشو ندارید دوستان؟

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Saee-king - ۱۶-آذر-۹۳ ۰۳:۰۲ عصر

شما دانلود کردین؟

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - reza199512 - ۱۶-آذر-۹۳ ۰۴:۳۱ عصر

من با تورنت دانلود کردم

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - Saee-king - ۱۷-آذر-۹۳ ۰۷:۱۱ عصر

جاییش مشکل نداشت؟

RE: دانلود فیلم Game Over: Kasparov and the Machine - reza199512 - ۱۷-آذر-۹۳ ۰۹:۵۸ عصر

نه، فقط زیرنویسشو میخوام!