انجمن شطرنج ایران
دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture (/showthread.php?tid=1098)

دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - Admin - ۴-بهمن-۹۳ ۰۸:۴۷ عصر

سایت Chesslecture.com یکی از برترین سایت ها در زمینه آموزش در شطرنج میباشد آموزش های این سایت توسط استادانی برتر در آموزش انجام میگیرد.انجمن شطرنج ایران قصد دارد مجموعه آموزش های این سایت را با قیمتی ارزان قرار دهد.

امروز مجموعه کامل آموزش های استادان Valeri Lilov و Mark Diesen رو برای شما قرار داده ایم.

حجم:250 مگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - mohsen987 - ۱۳-دي-۹۴ ۱۲:۵۲ عصر

مدت زمان فیلم ها ؟
درمورد چی هستند ؟
سطحشون ؟

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - Admin - ۱۴-دي-۹۴ ۱۲:۱۴ صبح

(۱۳-دي-۹۴ ۱۲:۵۲ عصر)mohsen987 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدت زمان فیلم ها ؟
درمورد چی هستند ؟
سطحشون ؟

الان فیلم ها دم دستم نیست ولی حداقل دو ساعتی میشه.سطحشون متوسط به بالاست.برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت Chesslecture.com مراجعه کنید.

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - nematabadi - ۱۶-خرداد-۹۵ ۱۰:۴۷ صبح

با سلام و خسته نباشید و تشکر از مطالب بسیار خوبتان . قسمت دوم و سوم این مجموعه دانلود نمیشود لطفا راهنمایی فرمایید .
با تشکر نعمت آبادی

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - Admin - ۱۶-خرداد-۹۵ ۰۹:۵۷ عصر

(۱۶-خرداد-۹۵ ۱۰:۴۷ صبح)nematabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید و تشکر از مطالب بسیار خوبتان . قسمت دوم و سوم این مجموعه دانلود نمیشود لطفا راهنمایی فرمایید .
با تشکر نعمت آبادی
بنده الان تست کردم مشکل برطرف شده بود.
اگه نتونستید دانلود کنید تا لینک کمکی قرار بدیم.

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - nematabadi - ۱۶-خرداد-۹۵ ۱۱:۵۶ عصر

قسمت اول را دانلود کردم ولی هر چه سعی میکنم بخش دوم و سوم دانلود نمیشه لطفا لینک کمکی بزارین .
متشکرم نعمت ابادی

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Diesen&Lilov/Chesslecture - Admin - ۱۷-خرداد-۹۵ ۰۶:۱۷ عصر

(۱۶-خرداد-۹۵ ۱۱:۵۶ عصر)nematabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت اول را دانلود کردم ولی هر چه سعی میکنم بخش دوم و سوم دانلود نمیشه لطفا لینک کمکی بزارین .
متشکرم نعمت ابادی
لینک کمکی به صورت مستقیم و پر سرعت قرار گرفت.