انجمن شطرنج ایران
دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture (/showthread.php?tid=1289)

دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture - Admin - ۲۶-مهر-۹۴ ۰۶:۰۵ عصر

سایت Chesslecture.com یکی از برترین سایت ها در زمینه آموزش در شطرنج میباشد آموزش های این سایت توسط استادانی برتر در آموزش انجام میگیرد.انجمن شطرنج ایران قصد دارد مجموعه آموزش های این سایت را با قیمتی ارزان قرار دهد.

امروز مجموعه کامل آموزش های استاد بین المللی Jesse Kraai رو برای شما قرار داده ایم.

حجم فایلها در حالت فشرده:1 گیگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture - nematabadi - ۱۴-خرداد-۹۵ ۰۲:۱۶ صبح

با سلام و تشکر از مطالب بسیار خوبتان . من پنج بخش نخست را دانلود کردم ولی بخش های بعدی دانلود نمیشوند . لطفا راهنمایی فرمایید

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture - Admin - ۱۵-خرداد-۹۵ ۱۲:۴۷ صبح

(۱۴-خرداد-۹۵ ۰۲:۱۶ صبح)nematabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از مطالب بسیار خوبتان . من پنج بخش نخست را دانلود کردم ولی بخش های بعدی دانلود نمیشوند . لطفا راهنمایی فرمایید
ضمن تشکر بابت توجه به مطالب سایت
بعضی مواقع مشکلات مقطعی در سرور های دانلود بوجود میاید که بعد چند دقیقه دوباره به حالت اولیه بازمیگردد و فایلها قابل دانلود هستند.بنده الان همه فایلهای این مجموعه رو تست کردم و مشکلی بابت دانلود وجود ندارد.
اگر در نهایت نتونستید فایلها رو دانلود کنید بگید تا لینک کمکی قرار بدیم.
موفق باشید

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture - nematabadi - ۱۶-خرداد-۹۵ ۱۱:۵۱ عصر

مشکل من در دانلود بقیه بخش ها حل نشده لطفا در صورت امکان لینک کمکی بزارین .
با تشکر نعمت ابادی

RE: دانلود مجموعه آموزش های سایت Jesse Kraai/Chesslecture - Admin - ۱۷-خرداد-۹۵ ۰۷:۲۷ عصر

(۱۶-خرداد-۹۵ ۱۱:۵۱ عصر)nematabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل من در دانلود بقیه بخش ها حل نشده لطفا در صورت امکان لینک کمکی بزارین .
با تشکر نعمت ابادی

لینک کمکی و پرسرعت قرار گرفت.