انجمن شطرنج ایران
دانلود مجموعه کامل آموزش شطرنج Roman's lab به صورت یکجا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (http://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود مجموعه کامل آموزش شطرنج Roman's lab به صورت یکجا (/showthread.php?tid=1783)

دانلود مجموعه کامل آموزش شطرنج Roman's lab به صورت یکجا - Admin - ۳-اسفند-۹۷ ۱۱:۳۸ صبح

[تصویر:  attachment.php?aid=812]

مجموعه آموزش های Roman's lab یکی از غنی ترین آموزش ها در زمینه شطرنج میباشد که به انواع مراحل بازی از جمله گشایش،وسط بازی،آخر بازی،تله ها،تاکتیکها و سایر مسائلی که در شطرنج مطرح میباشد میپردازد.انجمن شطرنج ایران قصد دارد که این مجموعه را با قیمتی مناسب در اختیار کاربران قرار دهد.

قیمت این مجموعه در سایت های خارجی 175 دلار است!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قسمت 1-113 را در پارت های 500 مگابایتی برای شما تهیه کرده ایم.

برای جزئیات هر قسمت به لینک زیر مراجعه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم:11 گیگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود مجموعه کامل آموزش شطرنج Roman's lab به صورت یکجا - armin1383 - ۱۶-اسفند-۹۷ ۱۱:۱۱ صبح

ببخشید من نمی توانم دانلود کنم میشه کمک کنید

RE: دانلود مجموعه کامل آموزش شطرنج Roman's lab به صورت یکجا - Admin - ۱۶-اسفند-۹۷ ۱۱:۳۵ صبح

(۱۶-اسفند-۹۷ ۱۱:۱۱ صبح)armin1383 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من نمی توانم دانلود کنم میشه کمک کنید

بعد از کلیک روی لینک دانلود ۴۵ ثانیه صبر کنید سپس دکمه دانلود برای شما باز خواهد شد.
تمامی فایلهارا دانلود و سپس از حالت فشرده خارج کنید.