انجمن شطرنج ایران
دانلود مجموعه کامل Foxy Openings به صورت یکجا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود مجموعه کامل Foxy Openings به صورت یکجا (/showthread.php?tid=1823)

دانلود مجموعه کامل Foxy Openings به صورت یکجا - Admin - ۲۳-دي-۹۸ ۰۵:۳۹ عصر

[تصویر:  attachment.php?aid=842]

مجموعه آموزش های Foxy Openings که در زمینه گشایش(شروع بازی) غنی ترین مجموعه فیلم آموزشی در شطرنج میباشد و تا کنون بیش از 180 قسمت از آن منتشر شده است.

کاملترین مجموعه منتشر شده این مجموعه تا به امروز (قسمت 1 تا 188) با قیمت مناسب و تفکیک هر قسمت میتوانید در این مطلب خریداری کنید.
در صورت خرید هر زمان قسمت های جدید هم منتشر شود میتوانید بدون پرداخت مبلغ اضافی به قسمت های جدید هم دسترسی داشته باشید.

برای خرید تکی و جزئیات هرقسمت به لینک زیر مراجعه کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم فایلها در حالت فشرده:21 گیگابایت

توجه:برخی از قسمت ها در چند پارت هستند برای استفاده همه پارتها را دانلود کنید.

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود مجموعه کامل Foxy Openings به صورت یکجا - NAVAKIIING - ۳-دي-۰۲ ۰۷:۳۰ صبح

درود من مجموعت شروعه بازی رو خریداری کردم ... ولی لینک دانلود برام نیومده و لینک قسمت هایم ک گذاشتین تو سایت دانلود نمیشه مشکل دارن... یا اگ بصورت تکی هم میرم روشون بازم باید پرداخت کنم... لطفا لینک دانلود رو برا گشایش ها ک ۱۸۸ قسمت برام بفرستین دانلود کنم.

RE: دانلود مجموعه کامل Foxy Openings به صورت یکجا - Admin - ۳-دي-۰۲ ۱۰:۴۵ صبح

(۳-دي-۰۲ ۰۷:۳۰ صبح)NAVAKIIING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود من مجموعت شروعه بازی رو خریداری کردم ... ولی لینک دانلود برام نیومده و لینک قسمت هایم ک گذاشتین تو سایت دانلود نمیشه مشکل دارن... یا اگ بصورت تکی هم میرم روشون بازم باید پرداخت کنم... لطفا لینک دانلود رو برا گشایش ها ک ۱۸۸ قسمت برام بفرستین دانلود کنم.

سلام دوست عزیز
عذرخواهی میکنم سایت ترین بیت بعد از 15 سال فعالیت خود را متوقف کرد و لینک های دانلود ما حذف شدند.
لینک جدید جایگزین شد.