انجمن شطرنج ایران
دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (http://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz (/showthread.php?tid=270)

صفحه‌ها: 1 2 3 4


دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۳-ارديبهشت-۹۲ ۰۹:۴۰ عصر

[تصویر:  47415482101032292851.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسخه جدید معروفترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شطرنج دنیا Fritz 13 + کرک

*** نسخه کامل و اصلی کرک شده توسط Reloaded ***
[/b]

جدیدترین نسخه معروفترین و بهترین بازی شطرنج دنیا امروز منتشر شد که می توانید هم اکنون به صورت رایگان از سایت پی سی دی دانلود نمایید.
اگر دنبال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شطرنج هستید به هیچ عنوان این مطلب را از دست ندهید! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Fritz 13 بهترین و قوی ترین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شطرنج در دنیا می باشد, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شطرنجی که هیچ کس نتوانسته از آن ببرد! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شطرنجی که چند سال پیش قوی ترین شطرنج باز دنیا یعنی Garry Kasparov را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد!
اگر شما نیاز دارید که برای بک مسابقه ی جدید شطرنج آماده شوید، Fritz 13 به شما کمک می کند که با یک استاد واقعی تمرین کنید! بیش از ۱۲ ساعت ویدئوی آموزشی برای هر مرحله از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وجود دارد، جایی که شما آنالیز جزئیات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استادان ، بحث درباره ی انواع تله ها یا آغاز مبتکرانه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای پیروز شدن را مشاهده خواهید کرد.این ویدئوها از اساتیدی مانند Alexei Shirov ، Rustam Kasimdzhanov ، Vladimir Kramnik، Vishy Anand و حتی افسانه مسابقات شطرنج یعنی Garry Kasparov آماده شده اند.حتی اگر شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شطرنج را بلد نیستید ، Fritz 12 قوانین پایه ی شطرنج را به شما آموزش داده و توسط آن اولین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود را آغاز خواهید کرد
Fritz 13 برای Playchess.com :
این برنامه به شما کمک می کند که دوستان جدیدی پیدا کنید. Fritz 13 دارای اشتراک سالیانه برای بزرگترین سرور شطرنج دنیا یعنی playchess.com می باشد.روزانه هزاران نفر را که به این جامعه مجازی شطرنج متصل شده اند را خواهید یافت و همیشه می توانید همکارتان برای کمک در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را از این طریق انتخاب کنید یا حتی می توانید تورنومنت های اساتید را به صورت زنده مشاهده کنید.این نسخه از برنامه عضویت Premium برای سایت playchess.com بدون هزینه ی اضافی به شما خواهد داد.شما می توانید در حین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرات دیگران به صورت شنیداری گوش فرا دهید، نکته های ضروری را از آنها یاد گرفته و آنها را بکار برید.
استخراج اطلاعات :
حالا در Fritz 13 رابط کاربری زیبا و کاملا سازگار با رابط کاربری استاندارد مایکروسافت را در اختیار خواهید داشت ، که دسترسی همیشگی به تمام عملیات مهم برنامه ی شطرنج را به شما می دهد.برای مثال انتخاب صفحه شطرنج یا رقابت در playchess.com به سادگی در دسترس خواهند بود.ساعت جدید و نشان های روی تصویر صفحه ی شطرنج همگی ۳ بعدی و سریعتر شده اند.


ویژگی ها :
- رتبه بندی دقیق جهانی
- نمایش ویژه ی نقاط حساس در صفحه شطرنج
- نمایش خطرات مستقیم
- آنالیز به علاوه ی دسته بندی انواع آغاز
- موتور مدیریت بهینه شده: بیش از ۴ گیگابایت حافظه برای سیستم های ۶۴bit ، پردازشگرهای تصویر و نصب آسان روی پردازشگرهای چند هسته ای
- ۱۲ ماه عضویت premium در سایت playchess.com
- گروهی شدن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
های در تورنمنت ها
- جستجوی سریعتر بازیکن ها
- دوستان و بازیکن های دارای لقب می توانند برای همدیگر پیام بفستند
- فیلترهای مجرا برای افراد و کامپیوترها
- بازی های پشت سر هم با یک رقیب
- موتور جدید شطرنج
- ۱۲ ساعت آموزش ویدئویی
- و …دانلود به صورت بخش های ۱GB :[تصویر:  ip_icon_03_ButtonDown.png] دانلود بخش ۱: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیر مستقیم از Rapidshareغیر مستقیم از Filesonic


[تصویر:  ip_icon_03_ButtonDown.png] دانلود بخش ۲: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیر مستقیم از Rapidshareغیر مستقیم از Filesonic


[تصویر:  ip_icon_03_ButtonDown.png] دانلود بخش ۳: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیر مستقیم از Rapidshareغیر مستقیم از Filesonic


[تصویر:  ip_icon_03_ButtonDown.png] دانلود بخش ۴: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیر مستقیم از Rapidshareغیر مستقیم از Filesonic


[تصویر:  ip_icon_03_ButtonDown.png] دانلود بخش ۵: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
غیر مستقیم از Rapidshareغیر مستقیم از

[تصویر:  floppy24.png] 4.1 GB[تصویر:  weboptions32.png] آموزش نصب:


۱٫ پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استخراج نمایید.
۲٫ فایل iso را با برنامه های PowerISO,UltraISO و Daemon Tools را باز کنید و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را نصب کنید.


[تصویر:  key24.png] رمز: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.[تصویر:  infoabout24.png]توجه: این نسخه فشرده شده دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Winrar
را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - alistone - ۲۷-ارديبهشت-۹۲ ۰۴:۵۶ صبح

پس بازی Chessmaster چی؟


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۷-ارديبهشت-۹۲ ۰۹:۳۵ صبح

نقل قول: پس بازی Chessmaster چی؟
این بازی هم یکی از قویترین بازیهای شطرنجه ولی نه به اندازه Fritz!


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - rock - ۲۰-مرداد-۹۲ ۱۱:۴۳ عصر

با عرض سلام
من سوالی داشتم ازتون و اون اینه که آیا deep fritz با fritz فرق دارد ؟ مثلا من fritz13 رو دارم اما چیزی بنام deep روی آن نوشته نشده.
نظرتون راجع به hudini چیه من فکر کنم از fritz قویتر باشه ؟؟
ممنون می شم به سوالام پاسخ دهید و به ایمیلم بفرستید.
با تشکر از شما


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۸:۱۰ صبح

بله هردو یکی هستن.
برنامه هودینی هم مربوط به همین شرکت هست و تقریبا با Fritz برابر هستش.


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - rock - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۹:۵۵ صبح

ممنون از پاسختون
اما کدومشون قویتر؟ آیا قدرت هردو یکیست؟نظر شما چیه؟


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۲۱ صبح

تقریبا برابرن ولی من فریتز رو پیشنهاد میکنم.


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - mohsen987 - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۱:۱۶ صبح

ببخشید چه سیستمی می خواد؟61


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۱:۲۲ صبح

سیستم زیاد قوی نمیخواد روی همه سیستم ها کار میکنه.


RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - mohsen987 - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۱:۳۱ صبح

من سیستمم :
رم:1 GB
گرافیک:124MB
28