انجمن شطرنج ایران
دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (http://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz (/showthread.php?tid=270)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Rioman - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۱:۱۵ عصر

سلام

من فریتز 13 رو دارم ولی این آموزشهای ویدئویی رو پیدا نمی کنم؟
میشه دقیقا بگین از کدوم منو باید وارد بشم؟

با تشکر

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۱:۲۷ عصر

(۲۱-مرداد-۹۲ ۰۱:۱۵ عصر)Rioman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با تشکر

در پوشه ای که برنامه رو نصب کردید بگردید.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Rioman - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۶:۱۷ عصر

(۲۱-مرداد-۹۲ ۰۱:۲۷ عصر)Admin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۲۱-مرداد-۹۲ ۰۱:۱۵ عصر)Rioman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با تشکر

در پوشه ای که برنامه رو نصب کردید بگردید.

دوست بزرگوارم
متاسفانه جز بعضی اصوات مربوط به برنامه ویدئویی پیدا نکردم.
ممکنه اصلا نصب نشده باشه؟
البته موقع نصب هم پیغام خطایی ندیدم.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۶:۲۸ عصر

خب حجم برنامه بیش از 4 گیگابایته که بیشترش مربوط به فیلمهاست اگه حجم کمتر از این باشه حتما فیلم ها نصب نشده.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Rioman - ۲۱-مرداد-۹۲ ۰۷:۲۱ عصر

(۲۱-مرداد-۹۲ ۰۶:۲۸ عصر)Admin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب حجم برنامه بیش از 4 گیگابایته که بیشترش مربوط به فیلمهاست اگه حجم کمتر از این باشه حتما فیلم ها نصب نشده.

با تشکر از راهنمایی شما
تو دی وی دی بازی فایلها رو پیدا کردم.
این ها هر کدوم یه نمونه از دی وی دی های چس بیس هستند.
مثلا از 30 تا فایل یک مجموعه یکی رو انتخاب کردن و برای تبلیغات
محصولات چس بیس اینجا گذاشتن.
بنابراین مطالب جسته گریخته و تکه تکه ست.
البته برای ما ها همین هم غنیمتی ست.
فقط مشکل اینه که تعداد زیادی از ویدئو ها به زبان آلمانی هستند.
حتی دانیل کینگ هم آلمانی حرف میزنه!
93
صدا نذاشتن خودش آلمانی حرف میزنه!

ولی تعداد کمی هم انگلیسی هست.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - mohsen987 - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۰۰ عصر

سلام
این فیلم ها انگلیسیه؟56

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۰۴ عصر

بله بیشترشون انگلیسی هستن.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - mohsen987 - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۰۶ عصر

نرم افزاره ولی فیلم هم هست؟
75

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۰۸ عصر

بله فیلم آموزشی هم همراش هست.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - mohsen987 - ۲۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۲۱ عصر

خوب زیر نویسشه؟ خود نرم افزار رو می زارید؟Smiley58