انجمن شطرنج ایران
دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz (/showthread.php?tid=270)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - S_N - ۱-اسفند-۹۳ ۱۲:۱۸ صبح

والا اینطور که ما شنیدیم هیچکس نتونسته این نرم افزار رو شکست بده!
ولی ما تستش کردیم اونقدرام قدر نیست و شکست میخوره

البته برای هر حرکت روی Go کلیک میکنیم باید صبر کنیم تا انالیز کنه بازیو ممکنه بخاطر اینکه سریع روی Go کلیک میکنیم حرکت الکی کرده باشه؟ اخه رو 40 دقیقه میذاریم کلی طول میکشه تا حرکت بده !
راه دیگه نیست بدون زمان کنیم بعد حرکت ما سریع حرکت کنه؟
البته سریع حرکت کردنش منظورمون اینه تهش 10 ثانیه طول بکشه ی انالیزم بکنه مثه الان حرکتی نکنه ک اخرش منجر ب باخت بشه!
کلی تعریف شنیدیم ازین نرم افزار فکر نمیکردیم بتونیم شکستش بدیم
از هر دو سه بازی ی بار میبازه! پس اینطور ک ادعا میکنند هیچکس نتونسته شکستش بده همش کشک بوده!

شدیدا به یه نرم افزار نیاز دارم ک لااقل با ذهن انسان شکست نخوره
این نرم افزار رو تست کردیم هیچ نرم افزاری نتونست شکستش بده یا من و رفیقم خیلی قوی هستیم!! یا این جلو استراتژی بازیه ما کم میاره یا سبک بازیه ما طوریه ک این نرم افزار جوابگوش نیست!

من با توجه به تعریفات توقع دارم تحت هیچ شرایط شکست نخوره ته تهش مساوی !

یا تنظیمات و مدل کارکرد این رو معرفی کنید که به چه صورت هستش
یا یه نرم افزار قدر تر ازین ک از ذهن انسان شکست نخوره!

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۱-اسفند-۹۳ ۱۰:۱۹ عصر

برای حالت مسابقه میتونید از قسمت Training استفاده کنید البته در قسمت Sparring سطحش روی Realy hard بزارید.

در ضمن میتونید بازی روی Infinite Analysis قرار بدید و بعد حرکت کردن روی اسپیس کلیک کنید که حریف حرکت بده مگه در حالات پیچیده سریع اشتباه کنه ولی کافیه چند ثانیه وقت بهش بدید انوقت میدونید که برنامه چقدر قوی هست.
البته انجین های قوی تر از فریتز هم هستند از جمله استوک فیش و...

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - S_N - ۱-اسفند-۹۳ ۱۱:۲۷ عصر

زنده باشید
مرسی بابت پاسخ دهیتون
بزرگوار می تونید یک لینک دانلود از استوک فیش قرار بدید؟
هرچند باز ما پرسوجو کردیم همه میگند fritz !
الان ک هر ده ثانیه اسپیس زدم منو برد ظاهرا تاثیر گذاره کمی فرصت بدیم بهش هرچند باز سخت برد !

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - Admin - ۲-اسفند-۹۳ ۱۲:۵۲ صبح

لینک های زیر به کارتون میاد:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دانلود نسخه جدید قویترین نرم افزار شطرنج دیپ فریتز 13 Deep Fritz - saeh1983 - ۲۶-آذر-۹۴ ۰۶:۳۹ صبح

سلام
کرکشو ندارین که کار کنه