انجمن شطرنج ایران
دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: کتاب ها (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- انجمن: زبان اصلی (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه (/showthread.php?tid=585)

دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه - poryan - ۷-آذر-۹۲ ۰۷:۵۵ عصر

نسخه انگلیسی کتاب در راه استادی شطرنج اثر دکتر ماکس ایوه که تعدادی از اعضای انجمن منتظرش بودند :78

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه - Rioman - ۱۰-آذر-۹۲ ۰۷:۲۰ عصر

با عرض سلام جناب پوریان عزیز

از لطف شما بابت به اشتراک گذاشتن این کتاب ارزشمند بی نهایت سپاسگزارم.
بنظر این حقیر این کتاب با کتاب اصلی راه استادی در شطرنج فرق داره.
و یا ممکن هست ترجمه فارسی کتاب موجود در ایران همین کتابی باشه که جنابعالی گذاشتین.
چون دسترسی به کتاب فارسی ندارم نمی تونم چک کنم.
از شما خواهش می کنم این کتاب رو با کتاب فارسی مقایسه کنین.

کتاب راه استادی در شطرنج این هست:

[تصویر:  51RzQ0C05IL._SY344_PJlook-inside-v2,TopR...3,200_.jpg]

در این کتاب پس از مقدمه دکتر ایوه در مورد مسائلی از قبیل گشایش
وسط بازی - تاکتیک - استراتژی - آخر بازی و ... مطالبی رو میگن و بعد سراغ بازیها
که در گشایشهای مختلف هست میرن و اونا رو شرح میدن.
در مقایسه فهرست این دو کتاب اختلاف هست.

[تصویر:  52401262622120345516.jpg]

[تصویر:  80565947440287778771.jpg]

ترجمه ایی که شما دارید کدام کتاب هست؟

The road to the chess mastery یا Chess master vs Chess amateur ؟!

اگه کتاب اسپانیایی رو هم ملاحظه بفرمایین مطابق با این کتابی هست
که بنده عرض می کنم.

ارادتمند شما

RE: دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه - poryan - ۱۱-آذر-۹۲ ۰۶:۲۶ عصر

سلام Rioman گرامی ، این کتاب رو از یکی از وبلاگ های فارسی با عنوان در راه استادی دانلود کردم. خودم فعلاً کتاب فارسی در راه استادی رو در دسترس ندارم ولی به احتمال قریب به یقین همینطوره که شما می فرمایید.
سپاس از دقتتون

RE: دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه - Admin - ۱۳-آذر-۹۲ ۰۶:۰۲ عصر

دوستان همونطوری که کاربر گرامی Rioman گفتن این کتاب نسخه انگلیسی کتاب راه استادی در شطرنج نیستش و کتابی تحت عنوان آماتور در مقابل استاد هستش که شبیه کتاب راه استادی هست.
بنده هم پیگیر این موضوع هستم که نسخه انگلیسی کتاب رو پیدا کنم.

RE: دانلود کتاب در راه استادی شطرنج (نسخه انگلیسی) اثر دکتر ماکس ایوه - hamidfeloon - ۵-شهريور-۹۶ ۱۲:۰۵ عصر

اگه از دوستان کسی ترجمه فارسی این کتاب رو برام به ایمیلم بفرسته ازش خیلی ممنون میشم
hamidshafinia@gmail.com