انجمن شطرنج ایران
آخر بازی روزن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: مراحل سه گانه شطرنج (/forumdisplay.php?fid=79)
+--- انجمن: آخر بازی (/forumdisplay.php?fid=82)
+--- موضوع: آخر بازی روزن (/showthread.php?tid=656)

آخر بازی روزن - cybercoder - ۲۲-دي-۹۲ ۱۱:۴۴ عصر

سلام من این کتاب رو تهیه کردم : آخر بازی روزن. خیلی چیزها توش داره که من نمی دونستم بعد طراحی و نوع نوشتار و دیاگرام هاش خیلی شیرین هستش. این همه فیلم های آخر بازی استاد مارتین رو نگاه کردم در اینترنت همشون مباحث پیشرفته آخر بازی رو میگن حتی آخر بازی کرس هم همین طوره ولی این کتاب رو باید قبل از آخر بازی کرس خوند چون از بیس بیس شروع به درس دادن میکنه و خیلی ساده و شیرین هستش. گفتم تجربه خودم رو درمیان بذارم.

موفق باشید.Smiley42

RE: آخر بازی روزن - mohammadi - ۲۲-دي-۹۲ ۱۱:۴۸ عصر

سلام
دست شما درد نکنه کتاب خیلی خوبیه امیدوارم کاربران خوب انجمن با مطالب ارزشمندشان ما را یاری نمایند

RE: آخر بازی روزن - dana_1344 - ۲۳-دي-۹۲ ۰۹:۲۹ صبح

با سلام کتاب آخر بازی روزن واقعا کتاب خوبیه و خیلی خوب و شیرین مطالب رو توضیح داده و ما سه دوره است که این کتاب را در کلاسهای آموزش شطرنج بوکان تدریس میکنیم.

RE: آخر بازی روزن - alkhin - ۱-بهمن-۹۲ ۰۷:۱۱ عصر

(۲۲-دي-۹۲ ۱۱:۴۴ عصر)cybercoder نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من این کتاب رو تهیه کردم : آخر بازی روزن. خیلی چیزها توش داره که من نمی دونستم بعد طراحی و نوع نوشتار و دیاگرام هاش خیلی شیرین هستش. این همه فیلم های آخر بازی استاد مارتین رو نگاه کردم در اینترنت همشون مباحث پیشرفته آخر بازی رو میگن حتی آخر بازی کرس هم همین طوره ولی این کتاب رو باید قبل از آخر بازی کرس خوند چون از بیس بیس شروع به درس دادن میکنه و خیلی ساده و شیرین هستش. گفتم تجربه خودم رو درمیان بذارم.

موفق باشید.Smiley42

لینک دانلودش کجاست . لینک دانلود بزار همه استفاده کنند ممنون

RE: آخر بازی روزن - cybercoder - ۵-بهمن-۹۲ ۰۶:۲۴ عصر

دانلودی نیست برادر کتاب فیزیکیش رو بنده از انتشارات شباهنگ خریدم چهارهزار و پانصد تومان بودش.

RE: آخر بازی روزن - Admin - ۵-بهمن-۹۲ ۰۶:۳۲ عصر

نقل قول: دانلودی نیست برادر کتاب فیزیکیش رو بنده از انتشارات شباهنگ خریدم چهارهزار و پانصد تومان بودش.

این کتاب دیروز در سایت قرار گرفت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: آخر بازی روزن - cybercoder - ۵-بهمن-۹۲ ۰۶:۴۳ عصر

انگلیسیش دیگه. پیشنهاد می کنم فارسیش رو بخرین و مثل من یک مداد بردارین و یک صفحه شطرنج برین در خلوت بشینین خودتون آروم آروم با کتاب جلو برین خیلی لذت بخش هست حس درس خواندن رو در آدم زنده می کنه هیچ آدم بهتر یاد می گیره و تو ذهن می مونه تا با chessbase بچینی. البته هر کسی یه جوری راحت تره.