انجمن شطرنج ایران
دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بازیکنان (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- انجمن: قهرمانان و کلاسیک (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- موضوع: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی (/showthread.php?tid=822)

دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - Admin - ۱۷-تير-۹۳ ۰۴:۰۱ عصر

[تصویر:  attachment.php?aid=808]

مستند زندگی بابی فیشر ، قهرمان شطرنج دنیا

امروز با مستندی در مورد زندگی این قهرمان شطرنج ، در خدمت شما هستیم
رابرت در شیکاگو آمریکا متولد شد. پدرش هانس گرهارد فیشر، زیست‌فیزیک‌دان آلمانی، و مادرش رجاینا وندر فیشر، شهروند آمریکایی از تبار یهودی بود.
او در سن ۱۴ سالگی قهرمان شطرنج آمریکا شد و پس از آن ۸ بار دیگر به این مقام دست یافت.
او در سال‌های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۵ میلادی قهرمان شطرنج جهان بود. در سال ۱۹۷۲ بوریس اسپاسکی را با ۷ برد، ۳ باخت و ۱۱ تساوی در جنجالی‌ترین رویارویی تاریخ شطرنج که به نام رویارویی قرن شناخته شد شکست داد. علت اهمیت این رقابت جنگ سرد و رقابت‌های سیاسی بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی بود. سه سال بعد او بخاطر اعتراض به فیده حاضر به دفاع از عنوان قهرمانی خود در مقابل آناتولی کارپف نشد و عنوان قهرمانی را به کارپف واگذار کرد.
بابی فیشر پس از انجام مسابقه‌ای در سال ۱۹۹۲ میلادی در یوگسلاوی سابق، بدلیل تخطی از مقررات بین‌المللی بازی شطرنج، تحت تعقیب قرار داشت. در سال ۲۰۰۵ میلادی، کشور ایسلند به وی «شهروندی» آن کشور را اعطا کرد تا مانع از استرداد وی به آمریکا شود.
وی به دلیل سخنان یهودستیزانه و انکار هولوکاست و همچنین حمایت از حملات ۱۱ سپتامبر گروه القاعده در آمریکا، مورد انتقاد شدید قرار داشت.
بابی فیشر در سن ۶۴ سالگی(به تعداد خانه هاي شطرنج) و بر اثر بیماری کلیوی در ایسلند مُرد

دانلود نسخه دوبله شده:
حجم:200 مگابایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز:irchess.ir

نسخه اصلی:
کیفیت این مستند به شرح زیر می باشد:

English | 90mn | 428 x 352| MKV | AVC 3560 Kbps@23.976 fps |700 MB

لینک رو در دانلود منیجر کپی کنید.

زیر نویس فارسی پیوست شد.

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - Admin - ۳-فروردين-۹۴ ۰۳:۱۲ عصر

نسخه دوبله شده هم قرار گرفت.

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - Saeed.aryadoost - ۹-اسفند-۹۴ ۱۲:۵۰ صبح

سلام مطالب هاتون عالیه. ولی این مستند فیشر رو ک دانلود کردم ازم پسورد میخواد.
هرچی هم گشتم پیدا نکردم پسورد رو . ی کمکی کنین

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - Admin - ۹-اسفند-۹۴ ۰۱:۳۰ صبح

(۹-اسفند-۹۴ ۱۲:۵۰ صبح)Saeed.aryadoost نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مطالب هاتون عالیه. ولی این مستند فیشر رو ک دانلود کردم ازم پسورد میخواد.
هرچی هم گشتم پیدا نکردم پسورد رو . ی کمکی کنین
ممنونم از شما که مطالب سایت رو دنبال میکنید.
پسورد فایل:
irchess.ir

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - aminmajidi12 - ۱۳-فروردين-۹۵ ۰۳:۲۳ صبح

ممنون عالی بود موفق باشید Wink

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - muzicir1 - ۱۳-دي-۹۶ ۱۲:۴۸ عصر

خیلی ممننونم ازتون عالی بودش

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - mohammadxzx - ۵-فروردين-۹۹ ۱۱:۱۴ عصر

با سلام، بنده فایلهای زیپ رو بصورت جداگانه دانلود کردم و رمز رو هم برای باز شدن زدم اما متاسفانه فایلها باز نمیشه! فکر میکنم چون جدا هستن ارور میده و از من دیسک سی دی شو میخواد، ممنون میشم کمک کنید

RE: دانلود مستند (بابی فیشر در مقابل جهان) با دوبله فارسی - Admin - ۶-فروردين-۹۹ ۰۲:۲۴ عصر

(۵-فروردين-۹۹ ۱۱:۱۴ عصر)mohammadxzx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام، بنده فایلهای زیپ رو بصورت جداگانه دانلود کردم و رمز رو هم برای باز شدن زدم اما متاسفانه فایلها باز نمیشه! فکر میکنم چون جدا هستن ارور میده و از من دیسک سی دی شو میخواد، ممنون میشم کمک کنید
سلام
4 فایل به صورت جدا از هم هستند
بعد از دانلود با برنامه وینرار از حالت فشرده خارج کنید و از شماره 1 به تماشای مستند بپردازید.