انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

نظرسنجی: خوب مسابقه ای است؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بلی 100.00% 1 100.00%
خیر 0% 0 0%
در کل 1 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

مسابقه آنلاین شطرنج با جوایز ویژه
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۲:۱۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mohsen987
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 2
بازدید 19933

نویسنده پیام
کاربر ارزشمند
کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 32
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
کمتر از 1 سال
گشايش مورد علاقه
اسپانیایی
ریتينگ
دلنوشته من دوست دارم دنیا را و دوست دارم دنیا را به خاطر خدا

سطح: 16
اعتبار: 30 / 383
مهارت: 101 / 11,965
تجربه: 33 / 100
سپاس ها 187
سپاس شده 202 بار در 122 ارسال

ارسال: #1
با سلام و درود
من خودم قصد دارم مسابقه ی شطرنجی رو برگزار کنم که جوایز بسیار ویژه تری داره.
از همه اول جوایز رو میگم:
نفر اول:3 اعتبار+2 تشکر+لینک دانلود فیلم آموزش شطرنج(فیلمی که در اینترنت قیمت لینکش 3.500 تومان است.)
نفر دوم:2 اعتبار+2 تشکر+لینک دانلود فیلم آموزش شطرنج(فیلمی که در اینترنت قیمت لینکش 3.500 تومان است.)
نفر سوم:2 تشکر+لینک دانلود فیلم آموزش شطرنج(فیلمی که در اینترنت قیمت لینکش 3.500 تومان است.)
شرایط ثبت نام:
1-در انجمن ثبت نام کنید.
2-در این جا امادگی خود را بگویید و چه از چه ساعتی تا چه ساعتی میتوانید بازی کنید.
3-روزی که بیشتر بی کارید را بگویید.
5-سن خود را بگویید.(اختیازی)
6-ورودیه را یپرداخت نمایید.(یک کارت شارژ 1.000 تومانی پرداخت کنید.
7-تفاوت این مسابقهبا مسابقه های اینترنتی دیگر:1-آرین غلامی در این مسابقات وجود دارد(خودم راضیش کردم داور باشه05)
8-زود تر ثبت نام کنید.
راستی اگه نمیتونید 1.000 تومن کارت شارژ رو پرداخت کنید یا میخوایین از زحمات من قدرانی کنید به 9099070407 با تلفن ثابت زنگ بزنید و کد این کد رو وارد کنید و 10 دقیقه یا 8 دقیقه نگه دارید تا 1.000 تومن پرداخت بشه:

2361666
دوستان ببینید من خودم این مسابقه رو برگزار میکنم پس حمایت کنید.
زمان ثبت نام:از همین الان تا 8آذر 92
زمان شروع مسابقات:از 9 آذر 92
ببخشید سرتونو درد آوردم.79
۲۶-آبان-۹۲ ۱۱:۲۰ عصر
جستجو
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,201
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #2
RE: مسابقه آنلاین شطرنج با جوایز ویژه
سلام
بابت طرح برگزاری مسابقه از شما تشکر میکنم ولی قبلا این مسابقه مطرح شد و به دلایل نا هماهنگی کاربران لغو شد.
در ضمن بابت شرکت در مسابقات نباید از کسی هزینه ورودی گرفته بشه.
با عرض پوزش بنده اجازه مسابقه ای با این شرایط را در انجمن شطرنج ایران به شما نمیدم.
اگه میخواید میتونید مسابقه را در وبلاگ خود برگزار کنید.
بسته شد.
با تشکر

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۲۷-آبان-۹۲ ۱۲:۰۸ عصر
وبسایت جستجو
 سپاس شده توسط SALH ، Armangolbidi

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
علی نادری فرد (۲۳-ارديبهشت-۰۱, ۱۲:۰۲ صبح)، جنرال (۲۵-آبان-۰۰, ۰۱:۴۳ عصر)، siavash69.h (۵-بهمن-۹۹, ۱۲:۱۳ عصر)، mehdi hajizadeh (۲۲-دي-۹۹, ۰۲:۳۹ عصر)، abbas313222 (۱۶-ارديبهشت-۹۹, ۱۰:۱۱ عصر)، 82.18samira (۲۰-بهمن-۹۸, ۰۵:۲۸ عصر)، mehrad65 (۹-دي-۹۸, ۰۲:۲۵ عصر)، Sajjad_ghorbani99 (۲۹-آذر-۹۸, ۰۲:۱۵ صبح)، امیرعلی 1212 (۲۲-آذر-۹۸, ۰۳:۰۴ عصر)، aligood22 (۱۱-مهر-۹۸, ۰۳:۳۱ عصر)، Nafisi_P (۱۹-مرداد-۹۸, ۰۶:۰۶ صبح)، Dr.Artour (۲۰-تير-۹۸, ۰۳:۰۰ صبح)، آكو فلاحي كميز (۵-فروردين-۹۸, ۱۱:۰۰ صبح)، احمدی (۳-فروردين-۹۸, ۰۸:۴۶ عصر)، amir hossein (۱۱-اسفند-۹۷, ۰۶:۱۸ عصر)، nayery2242@gmail.com (۲۴-بهمن-۹۷, ۰۲:۳۴ صبح)، Mh1376 (۱۸-بهمن-۹۷, ۰۸:۵۵ عصر)، khoshnegar (۸-بهمن-۹۷, ۰۱:۰۲ عصر)، Rostamnia1375 (۱۴-دي-۹۷, ۰۵:۰۳ عصر)، sayesard (۴-دي-۹۷, ۰۵:۲۵ عصر)، 54650296 (۲۳-آبان-۹۷, ۱۱:۴۲ عصر)، aliraminfard (۱۱-مهر-۹۷, ۱۱:۰۰ صبح)، Haniyeh (۱۸-شهريور-۹۷, ۰۳:۱۰ صبح)، maki.artaz (۳۱-مرداد-۹۷, ۰۸:۴۳ عصر)، Farzin20 (۱۹-تير-۹۷, ۰۹:۵۴ صبح)، روزبه (۲۳-خرداد-۹۷, ۰۱:۰۸ صبح)، ka21zemm (۲۲-خرداد-۹۷, ۰۸:۲۱ عصر)، arash2000 (۱۴-خرداد-۹۷, ۰۱:۴۹ عصر)، پارسا65 (۲۴-ارديبهشت-۹۷, ۰۳:۵۷ عصر)، Alireza_Rezaei (۷-فروردين-۹۷, ۰۱:۳۱ عصر)، حسین عبداللّهي76 (۶-فروردين-۹۷, ۰۷:۴۹ عصر)، mehdikiyani (۱۶-اسفند-۹۶, ۰۵:۲۵ عصر)، Horse (۱۵-بهمن-۹۶, ۰۳:۳۹ عصر)، رضایی (۱۲-دي-۹۶, ۰۲:۴۴ عصر)، Victor (۲۶-آذر-۹۶, ۱۱:۴۲ عصر)، vahid.esi6 (۹-آذر-۹۶, ۰۸:۲۷ عصر)، سانی (۴-آذر-۹۶, ۰۹:۳۱ صبح)، sasury444 (۸-آبان-۹۶, ۰۲:۳۸ عصر)، aiuob56s (۲۷-مهر-۹۶, ۰۳:۵۶ صبح)، مهرداد زمانی (۲۷-شهريور-۹۶, ۰۹:۳۱ صبح)، ahmadrz (۹-مرداد-۹۶, ۱۲:۵۲ عصر)، fazelit (۱۴-خرداد-۹۶, ۰۲:۰۰ عصر)، هادی (۱۶-آذر-۹۵, ۱۱:۱۴ عصر)، fardin21 (۲۷-آبان-۹۵, ۱۱:۳۷ صبح)، ryan56 (۲۳-مهر-۹۵, ۰۱:۰۰ صبح)، anisi79 (۳۱-مرداد-۹۵, ۱۱:۰۹ عصر)، rezaheme (۸-تير-۹۵, ۰۲:۱۰ عصر)، morad1351 (۴-تير-۹۵, ۱۰:۵۰ صبح)، Nameyiroh (۳۱-خرداد-۹۵, ۱۱:۵۵ عصر)، ehsantabli (۲-ارديبهشت-۹۵, ۰۴:۱۲ صبح)، hamidbaba (۲۳-فروردين-۹۵, ۰۵:۰۸ عصر)، 9111133102 (۸-فروردين-۹۵, ۰۱:۱۴ عصر)، surfer100 (۸-اسفند-۹۴, ۰۴:۰۱ عصر)، chesswarrior (۲۳-بهمن-۹۴, ۰۵:۰۸ عصر)، ghaderi (۲۳-بهمن-۹۴, ۰۳:۳۲ عصر)، a270 (۱۰-بهمن-۹۴, ۰۸:۳۹ عصر)، Admin (۸-بهمن-۹۴, ۱۲:۴۸ صبح)، aliakbar4022 (۲۷-دي-۹۴, ۰۷:۴۶ عصر)، mohammadi (۱۶-دي-۹۴, ۰۳:۴۰ صبح)، mazdaedraki (۱۲-دي-۹۴, ۱۲:۴۷ صبح)، pzm (۲۸-آذر-۹۴, ۰۳:۲۶ عصر)، hamed212h (۷-آذر-۹۴, ۰۲:۴۰ عصر)، ENTEKHAB (۲۶-آبان-۹۴, ۱۱:۵۳ عصر)، MHK2012 (۲۳-آبان-۹۴, ۰۲:۱۶ عصر)، naser124 (۲۲-آبان-۹۴, ۰۹:۴۹ عصر)، امین امراللهی (۱۶-آبان-۹۴, ۰۶:۴۴ صبح)، ali.parsa (۸-آبان-۹۴, ۰۷:۱۷ عصر)، mohsenraziani (۸-آبان-۹۴, ۰۵:۴۲ عصر)، bjg (۲۴-مهر-۹۴, ۰۷:۰۸ عصر)، جوادی شکست نا پذیر (۲۲-مهر-۹۴, ۰۱:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان