انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

سوال در مورد الگوریتم شطرنج
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۰۳:۵۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ebino
آخرین ارسال: ebino
پاسخ ها
بازدید 6996

نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
سفید
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
سلام من برنامه نویس هستم میخوام بدونم نرم افزارهای شطرنج چگونه بازی رو کنترل میکنند .. چون الان یه مطلبی توی همین سایت خوندم درباره محتسبه ی برتری در بازی اما درست متوجه نشدم داستان چی بود من میخوام منوجه بشم یک نرم افزار چگونه برتری رو در بازی محاسبه میکنه و حرکت بعدی رو پیش بینی میکنه یا حرکت بعدی رو طبق چه موئلفه هایی انتخاب میکنه قطعا نمیشه یک برنامه نوشت با میلیون ها شرط پس یک قاعده وجود داره با شرایط محدود که به صورت هوشمند پیاده سازی میشه در شرایط مختلف ممنون میشم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید در اختیارم قرار بدید .. اطلاعات خودم از شطرنج در حد یک بازیکن معمولی هست که از سن 7 سالگی بازی میکنم تا الان که 34 سالمه ولی مسابقه ی رسمی تا الان نرفتم .. در بازی های شطرنج معمولا در درجه ی 5از 6 که بازی میکنم 70 درصد باری ها رو میبرم اینها رو گفتم که بدونید در چه سطحی قراره توضیح بدید ممنونم
۲۵-بهمن-۹۷ ۰۳:۳۷ صبح
جستجو پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال در مورد الگوریتم شطرنج - ebino - ۲۵-بهمن-۹۷ ۰۳:۳۷ صبح

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
7 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Reza Roozbayan (۲-فروردين-۹۹, ۰۶:۱۹ عصر)، 1991rasoul (۲-فروردين-۹۹, ۰۴:۲۲ عصر)، rezababak (۱-آبان-۹۸, ۰۴:۰۹ عصر)، Hossein.dadashi1@yahoo.com (۱۸-مرداد-۹۸, ۱۲:۰۴ عصر)، Masi (۸-مرداد-۹۸, ۰۹:۲۵ عصر)، ebino (۸-اسفند-۹۷, ۰۴:۵۷ صبح)، Admin (۳-اسفند-۹۷, ۰۲:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان