انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

دانلود نرم افزار شطرنج ارسال شطرنج با اس ام اس Chess SMS Gratis (Norway) اندروید
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۴:۴۳ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nedabani
آخرین ارسال: sadr.saeed
پاسخ ها 2
بازدید 10325

دانلود نرم افزار شطرنج ارسال شطرنج با اس ام اس Chess SMS Gratis (Norway) اندروید
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند

کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 29
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
2 سال
گشايش مورد علاقه
e4
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 12
اعتبار: 11 / 275
مهارت: 56 / 8,695
تجربه: 1 / 100
سپاس ها 74
سپاس شده 257 بار در 164 ارسال

ارسال: #1

فایل‌(های) پیوست شده
Chess SMS Gratis (Norway).zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 35
اندازه 3.06 MB

۲۲-خرداد-۹۳ ۱۲:۴۰ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، sadr.saeed ، GolAgha
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
1 سال
گشايش مورد علاقه
چهار اسب
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 1
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #2
RE: دانلود نرم افزار شطرنج ارسال شطرنج با اس ام اس Chess SMS Gratis (Norway) اندروید
سلام
با سپاس ار معرفی ندم افرار
chess sms gratis
باتوجه به زبان نگارش برنامه خواهش میکنم برای راه اندازی آن مرا راهنمایی کنید.و یک رونوشت از متن خود را به آدرس ایمیل من ارسال کنید .متشکرم
sadr.saeed@gmail.com
۲۵-ارديبهشت-۹۴ ۰۹:۴۹ صبح
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
24 کاربردرحال خواندن این موضوع:
mahdi12345 (۱۲-خرداد-۰۱, ۰۶:۰۱ صبح)، MoriEX (۲۳-فروردين-۰۰, ۰۶:۵۳ عصر)، gh_jahedi (۱۶-فروردين-۹۵, ۱۱:۴۸ صبح)، computer (۱۵-بهمن-۹۴, ۱۲:۳۵ صبح)، m.mokhtar (۱۵-دي-۹۴, ۰۳:۲۴ عصر)، shokrimasoud3 (۱۵-دي-۹۴, ۰۱:۰۸ صبح)، kourjani (۱۵-دي-۹۴, ۱۲:۰۲ صبح)، Admin (۱۴-دي-۹۴, ۱۱:۲۵ عصر)، hamidbaba (۲۹-آبان-۹۴, ۰۹:۰۹ عصر)، Armangolbidi (۶-شهريور-۹۴, ۰۳:۴۶ عصر)، Fartaj58 (۱۲-خرداد-۹۴, ۱۰:۱۴ صبح)، maysam (۶-خرداد-۹۴, ۰۵:۰۲ عصر)، sasansabet (۳۰-ارديبهشت-۹۴, ۰۸:۵۲ عصر)، GolAgha (۲۹-ارديبهشت-۹۴, ۰۹:۳۷ عصر)، mehdieto (۲۹-ارديبهشت-۹۴, ۰۳:۵۲ عصر)، امیررضا (۲۷-ارديبهشت-۹۴, ۰۳:۲۲ صبح)، nedabani (۲۶-ارديبهشت-۹۴, ۰۹:۳۴ عصر)، sadr.saeed (۲۶-ارديبهشت-۹۴, ۰۴:۱۰ عصر)، rook (۲۴-ارديبهشت-۹۴, ۰۷:۳۸ عصر)، ارمین (۱۲-اسفند-۹۳, ۱۲:۳۰ صبح)، reza63 (۲۶-مهر-۹۳, ۰۱:۲۳ صبح)، david_violaw (۲۵-مهر-۹۳, ۰۳:۵۱ صبح)، armankaf (۳-مرداد-۹۳, ۰۵:۵۸ عصر)، 52622 (۲۹-خرداد-۹۳, ۱۲:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان