انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

داستان طنز "اسب زرین"
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۷:۴۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 3
بازدید 12673

داستان طنز "اسب زرین"
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,202
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #1
داستان طنز "اسب زرین"
داستان طنز
"اسب زرین"
رئیس فدراسیون چرخی به صندلیش زد و نگاهی به پرونده دم دستش انداختو گفت...خب..شماره یک..شما واسه رای آوردن اطلاعیه دادی تو این گروه نون بیار کباب ببر؟!!..
شماره یک گفت..خب مهندس همه اینکارارو میکنن..تازه..کارمم قابل تقدیره..!..دیشب تو گروه نون بیار کباب ببر یه مسئله شطرنج گذاشتن..!..این یعنی ترویج شطرنج دیگه..!..
مهندس گفت..خب جوابم میدادن مسئله رو؟؟..
شماره یک گفت..این چه سوالیه دیگه مهندس؟!..شطرنج بلد نیستن که تا جواب بدن..!..ولی خب ترویج شطرنج هست یا نه..؟!..
مهندس گفت..از جلو چشام ببرینش اینو..!..خب شماره دو..گفتن که تو سالی یه باربه فامیلات زنگ نمیزنی..چطور شده که به همه شون که حدود 200نفری میشن در عرض یه شب زنگ زدی و احوالشونو پرسیدی؟..
شماره دو گفت..جناب مهندس از شما بعیده..!..پس صله رحم چی میشه..؟!..مگه آدمیزاد چقدر عمر میکنه؟!..یه حالی یه احوالی..حالا با دوسه تا سیم کارتشونم یه رای هم اگه دادن دمشون گرم..!..
مهندس گفت..ببرینش بیرون سریع..!..
خب شماره سه..شما افتادی تو بازار به تموم کسبه گفتی خلیج فارس در خطره؟؟...درسته که تو بهشون گفتی رو اسم تو کلیک کنن تا خلیج فارس نشه خلیج عربی؟؟..
شماره سه گفت ولا مهندس اینا شایعه س.!..من فقط بهشون گفتم به من رای بدن منم عوضش تو فضای مجازی تبلیغ میکنم نمیذارم اسم این خلیج عوض شه..!..
مهندس گفت..بابا شما دیگه کی هستین؟..یعنی این اسب زرین اینقد ارزش داره؟..ببرینش....!..بقیه شونم بذارین واسه فردا سرم درد گرفت...
یهو معاون جلسه پچ پچی کرد دم گوش مهندس..
مهندس گفت..چی؟؟..بهزاد اومده؟..بفرستش تو بینم...
اومدم تو سلامی کردمو نشستم...
مهندس گفت..بهزاد..تو خجالت نمیکشی؟؟..
گفتم چرا مهندس؟..
گفت..هیچی همینطوری..!!...بابا یه جوری یه معذرت خواهی ای.. چیزی از اینا بکن برن پی کارشون..هزارتا کار ریخته رو سرم..
گفتم کیا مهندس.؟..
گفت..خودتو نزن به اون راه دیگه..!...خب خوابگاهشون کثیف بوده؟..به درک که کثیف بوده..!.چرا تو گروهها میگی؟..چیه ؟...حالا مریض شدی چن شب اونجا خوابیدی؟؟..
گفتم ..مهندس تنها بحث خوابگاه نیس..بد بودن با بازیکنها..حتی ما که سن و سالی ازمون گذشته و پیشکسوت این رشته ایم..
گفت..ببین بهزاد..من خودم خواننده پرو پا قرص این طنزاتم..درسته که بعضیاشم چرندن..!..ولی خوب مینویسی..دمت گرم!..بیا وو از دلشون در آر... اینا رو از سر ما وا کن..!
گفتم..باشه مهندس..من روی شما رو زمین نمیندازم..ولی به یه شرط..
گفت چی؟..بگو بگو..!..
گفتم..این جایزه برترین خاطره شطرنجی مارو بدین برم..!..
گفت..بابا دمت گرم..!..پس واسه همین اومده بودی..!..ببرینش جایزه شو بدین بره...
گفتم دمت گرم...!
صدای تق و توق تلگرامم بیدارم کرد....
نوشته بودن بهزاد برامون تبلیغ کن..دمت گرم..!

"بهزاد"

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۱۵-ارديبهشت-۹۷ ۰۶:۰۶ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #2
RE: داستان طنز "اسب زرین"
"اسب زرین" قسمت دوم ♠️♦️

مهندس طبق معمول همه روسا چرخی به صندلیش زد و پرونده رو باز کرد..
گفت..خب..جلسه قبل تا کجا رفتیم؟...اها..شماره 4..
اینجا نوشته شما اذعان کردین که خودسوزی کردین؟؟..
شماره 4گفت..بله با اجازه شما..!..
مهندس گفت..کجا..؟..جلو سازمان ملل..؟!..واسه گرسنگان آفریقا..؟!..نفت رو خودتون ریختین یا بنزین..؟!..
یکی از کاندیداها..گفت..خخخخخ..که با نگاه معنادار مهندس روشو اونور کرد..
شماره4گفت..البته مزاح میفرمائید مهندس..خودسوزی خودسوزیه دیگه..!..
مهندس گفت..آخه مرد مومن..شما تو رای گیری شرکت کردی..وقتی دیدی امیدی نیست.. به طرفدارات میگی رای هاتونو برگردونین بدین به فلانی؟؟..اسمشم میذاری خودسوزی و کناره گیری..؟..که فلانی لایقتره..؟..به خیالت با یه تیر دو نشون..؟!..
مثلا ما اومدیم قدردانی کنیم و یه اسب طلائی بدیم به کسائی که به نوعی زحمت کشیدن واسه شطرنج..
شماره 4گفت..اختیار دارین مهندس..سوء تفاهمه..!..
مهندس گفت..شماره 5..این آقا به نفع شما به قول خودش خودسوزی کرده..چیزی ازت نخواسته که..؟!..
شماره 5گفت..نه بابا بنده خدا..ولی بهش قول دادم اگه اول شم اسب زرینو بدم نیم ساعت بغل کنه..باهاشم عکس بندازه بزنه تو هیات شطرنجشون..!..
باز همون کاندیدای قبلی گفت..خخخخخ...!..
مهندس نگاه معناداری بهش کرد و گفت..خب..شماره6..با این خنده هات میدونی اتهامت چیه که..؟!..
شماره6گفت..نه ولا مهندس..!..من بی گناهم..به من اتهام زدن که تو گروهها شایعه انداختم کانال رای گیری خراب شده..برید امتحانش کنید ولی رو اسم من امتحان کنین بهتره..!..
شماره 5گفت..خخخخخ.!..
مهندس گفت ساکت..خب مرد مومن..اگرم خراب شده باشه..فقط رو اسم تو جواب میده..؟!..من خودم بهت رای داده بودم ولی رای خودمو پس گرفتم...پاشین برین ببینم..دوباره سرم درد گرفت..
بقیه رو بذارین واسه جلسه بعد...

"بهزاد"

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱۵-ارديبهشت-۹۷ ۰۶:۱۹ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #3
RE: داستان طنز "اسب زرین"
"اسب زرین" قسمت سوم

تو مسابقات بودم...و ناراحت از اینکه به خاطر مریضی شدید ناگهانیم بازیهام از دست رفته بود...قسمت اینطور بوده دیگه...کاریش نمیشه کرد...
یهو یه صدای تکراری اومد...تق..!..
تلگرامو وا کردم دیدم نوشته..بهزاد..هستی؟..یادت نره ها..واسه فلانی تبلیغ کن..حیثیتیه!!...اینم تبلیغش..
نوشتم..سلام..این چیه دیگه؟..یه جوری عکس انداخته انگار انتخابات شورای شهره..!..
گفت..خخخخ!...حالا هرچی....ببینم چه میکنه این بهزادددد!!...
یهو دوباره تق..!..سلام استاد!!..همین الان بیا اینجا خوابگاه ما..!..
نوشتم سلام..واسه چی؟..
نوشت..واسه اینکه جلو چش خودم تبلیغ کنی واسه فلانی!...که الکی نگی باشه!..
نوشتم..بابا دمت گرم..!..الان که وقت خوابه مرد مومن..باشه حالا تا فردا...
یهو دوباره تق...!..بهزاد سلام..این تبلیغو بذار تو کانالت..!..
نوشتم..این کیه؟..واسه چی براش تبلیغ کنم؟..
نوشت..خب دلیلش خصوصیه!..خخخخخ!..
گفتم..مرد حسابی خصوصی چیه؟..
نوشت..نه که خودت دلیل خصوصی واسه تبلیغ کسی نداشتی؟!!..
نوشتم..بابا تو دیگه کی هستی..!..د آخه مفلوک عاشق بیچاره..!..دلیل خصوصی دیگه از ما گذشته..!..خجالت بکش..
نوشت..خخخخ!..شوخیدم بابا..!..به دل نگیر..ولی اینو بذار تو کانال..اکی؟..جون بهی!!..
یهو دوباره..تق...!..بهزاد؟؟..سلام...میدونی که چکار باید بکنی؟!!..
نوشتم..سلام...الان..؟..آره باید بخوابم..!..
نوشت..مسخره نکن دیگه...تبلیغ کن واسه اونی که بهت گفتم...
خواستم گوشی رو خاموش کنم که...تق..!..بهزاد بیداری؟..بذاری اون هیئت فکستنی اول شه نه من نه تو..!..
نوشتم..فکستنی کدومه مرد حسابی؟..همه اینا به نوعی فعالن دیگه..وگرنه خودشونم روشون نمیشد کاندید شن..
نوشت..اینارو تحویل من نده..!..وقت نداریم...! تا فرداشب فرصته..!..
یهو دوباره..تق..!..بهزاد بیداری؟..تبلیغ اون داور مارو گذاشتی؟...
دیگه جواب ندادم...
فقط بدون اختیار...تبلیغ یه نفرو که رفتار و چهره ش تو یکی دوتا از مسابقات پر مهربونی و صمیمیت بود نسبت به بازیکنا...گذاشتم تو کانال و خوابیدم...

"بهزاد"

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۳۰-ارديبهشت-۹۷ ۰۴:۰۷ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
2 کاربردرحال خواندن این موضوع:
sirvan_86 (۲۱-دي-۹۹, ۰۲:۲۵ عصر)، Admin (۳۰-ارديبهشت-۹۷, ۰۴:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان