انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

دانلود کتاب روش من اثر نیمزوییچ
زمان کنونی: ۱۰-فروردين-۰۳, ۰۳:۰۵ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: AmirAlimoftakhary
پاسخ ها 3
بازدید 21941

دانلود کتاب روش من اثر نیمزوییچ
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,204
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #1
new دانلود کتاب روش من اثر نیمزوییچ
کتاب روش من نوشته آرون نیمزوییچ یکی از آثار کلاسیک شطرنج در زمینه آموزش مباحث تاکتیکی و استراتژیکی است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز:irchess.ir

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۳۱-مرداد-۹۲ ۱۰:۰۶ صبح
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط poryan ، mohammadi ، salar ، djamal ، Mahya ، mandoodpp ، foroughi_sha
کاربر سایت
کاربر سایت

اعتبار: 1
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
اسکاتلندی و چهار اسب
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 5
مهارت: 1 / 180
تجربه: 21 / 100
سپاس ها 13
سپاس شده 6 بار در 2 ارسال

ارسال: #2
RE: دانلود کتاب روش من اثر نیمزوییچ
کتاب بسیار عالیست.مخصوصا برای طیف مبتدی(خودم) تا متوسط.مباحث رو جوری به سادگی و به وضوح بیان میکنه که آدم از خوندنش لذت میبره.کتاب از دو بخش تشکیل شده :1-مبانی 2-بازی پوزیسیونی که بخش دوم سخت تر و پیشرفته تر هست.
فصول کتاب:1-مرکز و گسترش 2-ستون باز 3-عرض هفتم و هشتم 4-پیاده رونده 5-تعویض 6-مبانی استراتژی آخر بازی 7-آچمزی 8-کیش برخاست 9-زنجیره پیاده ای بخش دوم:1-تفکر پیشگیرانه و مرکز 2-پیاده های دو پشته و اعمال فشار 3-پیاده منفرد وزیر 4-حمایت بیش از حد 5-مانور
البته من نسخه فارسیشو رو خریدم از انتشارات فرزین
۳-ارديبهشت-۹۳ ۱۱:۱۲ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، Mahya ، parsley
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #3
RE: دانلود کتاب روش من اثر نیمزوییچ
چرا فارسی نیست عه
۲-شهريور-۰۱ ۰۶:۱۱ عصر
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
mreza77 (۲۴-اسفند-۰۲, ۰۱:۰۵ صبح)، bidarbidar (۳-اسفند-۰۲, ۰۷:۱۰ عصر)، sammir493 (۳۰-بهمن-۰۲, ۰۱:۵۶ عصر)، Davoud_sa (۲۸-بهمن-۰۲, ۰۸:۵۹ عصر)، alirad1991 (۲۳-بهمن-۰۲, ۰۵:۳۸ عصر)، نکتدمک (۴-بهمن-۰۲, ۰۳:۲۳ صبح)، محمد داداشی (۹-دي-۰۲, ۰۹:۱۹ صبح)، کورش۱۳۵۲ (۵-دي-۰۲, ۱۱:۰۸ عصر)، isazamani (۱۴-آذر-۰۲, ۱۱:۱۲ صبح)، آرین سهرابی (۲۶-آبان-۰۲, ۱۰:۱۴ عصر)، AlishahiTr (۲۰-آبان-۰۲, ۰۳:۱۹ عصر)، Betocheyudby (۲۰-شهريور-۰۲, ۰۸:۵۸ صبح)، Salman1369niknafs (۱۴-شهريور-۰۲, ۰۳:۰۲ صبح)، abolhasan (۲-شهريور-۰۲, ۱۰:۲۵ صبح)، Abolfazl pasban (۲۷-مرداد-۰۲, ۰۸:۵۱ صبح)، Rose_Doirin (۲۰-مرداد-۰۲, ۰۱:۵۴ عصر)، Mohammad15988 (۱۹-مرداد-۰۲, ۰۱:۱۸ صبح)، feriu74 (۱۸-مرداد-۰۲, ۰۳:۴۵ صبح)، omidep (۱۳-مرداد-۰۲, ۰۶:۳۶ عصر)، sadra. (۹-مرداد-۰۲, ۰۳:۱۲ عصر)، حامد پژمان (۶-مرداد-۰۲, ۱۰:۰۶ صبح)، Parsap90 (۳۰-تير-۰۲, ۰۴:۴۴ عصر)، arezoo00 (۲۵-تير-۰۲, ۰۹:۴۷ عصر)، Karamdarmm (۲۴-تير-۰۲, ۰۵:۳۱ عصر)، Erfhhhhhan (۲۳-تير-۰۲, ۰۱:۳۵ عصر)، ghjfsgf (۲۲-تير-۰۲, ۱۰:۲۶ صبح)، khosromorphy (۱۹-تير-۰۲, ۰۱:۰۴ صبح)، nima491 (۱۰-تير-۰۲, ۰۸:۱۱ صبح)، Amirchessp (۳۱-خرداد-۰۲, ۰۹:۱۹ صبح)، Amir7856 (۳۱-خرداد-۰۲, ۰۸:۳۸ صبح)، salimi.mrtz (۲۹-خرداد-۰۲, ۰۲:۳۳ عصر)، Kimia1 (۲۳-خرداد-۰۲, ۰۹:۴۵ صبح)، Erfandw (۳۰-ارديبهشت-۰۲, ۱۲:۰۸ صبح)، tbmehdi (۱۸-ارديبهشت-۰۲, ۰۸:۳۱ صبح)، Mahdi larsen (۱۷-ارديبهشت-۰۲, ۰۶:۰۷ عصر)، مهدی میرزایی (۱۱-ارديبهشت-۰۲, ۱۲:۲۶ عصر)، bahrami1959 (۴-ارديبهشت-۰۲, ۰۹:۱۷ صبح)، reza.gh93 (۳۱-فروردين-۰۲, ۰۳:۴۰ عصر)، mohsenvali (۳۱-فروردين-۰۲, ۰۳:۳۱ عصر)، Mamadiiii (۲۹-فروردين-۰۲, ۱۰:۱۹ عصر)، rasol1122 (۲۶-فروردين-۰۲, ۰۳:۳۸ عصر)، chaheh1234 (۱۲-فروردين-۰۲, ۰۴:۲۹ عصر)، Pjhgf (۱۰-اسفند-۰۱, ۰۳:۴۵ عصر)، Admin (۲۶-بهمن-۰۱, ۰۳:۱۱ عصر)، hamid3629 (۱۵-بهمن-۰۱, ۰۷:۱۶ عصر)، ali5357 (۲۸-دي-۰۱, ۰۹:۲۰ صبح)، aref2233 (۱۶-دي-۰۱, ۱۰:۳۶ عصر)، Fashion (۲۸-آذر-۰۱, ۰۲:۱۹ صبح)، H293741 (۲۶-آذر-۰۱, ۰۴:۲۶ عصر)، ahooraarya (۲۰-آذر-۰۱, ۰۸:۳۰ صبح)، masudathari (۱۰-آذر-۰۱, ۰۶:۵۷ عصر)، asd14799 (۱-آذر-۰۱, ۰۸:۵۹ صبح)، Sajjad1312 (۲۹-آبان-۰۱, ۰۸:۲۰ عصر)، Makcksjkxkvsjjzjvcjs (۲۶-آبان-۰۱, ۱۱:۲۴ صبح)، Erfanashuri (۲۵-آبان-۰۱, ۰۷:۲۰ صبح)، shhs_appa (۱۲-آبان-۰۱, ۰۱:۰۰ عصر)، Shabnam (۱۰-آبان-۰۱, ۱۱:۱۴ صبح)، barabarambarabaram (۴-آبان-۰۱, ۱۰:۲۳ عصر)، Amir66 (۳-آبان-۰۱, ۰۸:۲۶ عصر)، mehdi2006new (۲۶-مهر-۰۱, ۰۸:۲۳ عصر)، رضا التجایی (۲۴-مهر-۰۱, ۰۱:۱۰ صبح)، ahmadnassaji (۱۹-مهر-۰۱, ۱۰:۱۲ صبح)، Reza_011111 (۱۸-مهر-۰۱, ۰۹:۱۶ عصر)، َADEL (۷-مهر-۰۱, ۱۱:۲۷ عصر)، peymancrown (۷-مهر-۰۱, ۰۶:۳۶ عصر)، mjm920 (۱-مهر-۰۱, ۰۳:۳۹ عصر)، Amirhoseyniman2297 (۱۹-شهريور-۰۱, ۰۹:۴۹ عصر)، ali266 (۱۳-شهريور-۰۱, ۱۲:۴۲ صبح)، sasanbmz (۱۲-شهريور-۰۱, ۰۱:۴۴ عصر)، Chess_love (۱۲-شهريور-۰۱, ۱۰:۰۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان