انجمن شطرنج ایران
دانلود مجموعه آموزش های ایگور اسمیرنوف/The Grandmaster’s Positional Understanding - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود مجموعه آموزش های ایگور اسمیرنوف/The Grandmaster’s Positional Understanding (/showthread.php?tid=1248)

دانلود مجموعه آموزش های ایگور اسمیرنوف/The Grandmaster’s Positional Understanding - Admin - ۱-شهريور-۹۴ ۰۶:۵۲ عصر

مجموعه آموزش های استاد ایگور اسمیرنوف که به مجموعه اسرار استاد بزرگان هم معروف هست نام یک مجموعه جدید و نوین در آموزش شطرنج است که به انواع مفاهیم و مباحث شطرنج میپردازد.این مجموعه طرفداران زیادی پیدا کرده و بسیار مفید واقع شده است.
انجمن شطرنج ایران قصد دارد که این مجموعه آموزشی را با قیمت کمی به اشتراک بگذارد.

قسمت هفتم این مجموعه به نام (درک پوزیسیونی استاد بزرگ) به بررسی انواع پوزیسیون ها و ساختار های پیاده ای که در بازی های پوزیسیونی اهمیت دارد و همچنین مباحثی مربوط به فیل ها و اسب ها پرداخته میشود.قیمت این قسمت حدود 140 دلار است!
برای دیدن جزئیات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  attachment.php?aid=604]

حجم:300 مگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود مجموعه آموزش های ایگور اسمیرنوف/The Grandmaster’s Positional Understanding - بهنود - ۱۴-شهريور-۹۴ ۰۵:۰۹ صبح

سلام
اقا من مبلغ این دوره را هم دادم اما نمی تونم فایل را دانلود کنم لطفا برام ایمیل کنید
benpak2014@gmail.com

RE: دانلود مجموعه آموزش های ایگور اسمیرنوف/The Grandmaster’s Positional Understanding - Admin - ۱۵-شهريور-۹۴ ۰۱:۳۸ صبح

(۱۴-شهريور-۹۴ ۰۵:۰۹ صبح)بهنود نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اقا من مبلغ این دوره را هم دادم اما نمی تونم فایل را دانلود کنم لطفا برام ایمیل کنید
benpak2014@gmail.com

درود
دوست عزیز بعضی مواقع مشکلات مقطعی ممکنه در سرور دانلود رخ بده لطفا ساعاتی بعد دوباره امتحان کنید.با تشکر