انجمن شطرنج ایران
کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results (/showthread.php?tid=1321)

کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - Admin - ۱-دي-۹۴ ۰۹:۱۹ عصر

دوستان بالاخره توانستیم یه کد اورجینال برای برنامه سوئیس منیجر که با آن میتوانید نتایج را به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال کنید برای شما تهیه کنیم.
دقت کنید که چون این کد مربوط به کاربران ایرانی نیست لذا اجازه آپلود در بخش ایران را در سایت chess-results نمیدهد ولی در سایر کشور ها میتوانید نتایج رو آپلود کنید.
روی آخرین نسخه از برنامه تست شده و مشکلی ندارد.
آخرین نسخه از برنامه سوئیس منیجر را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین میتوانید نسخه کامل و کرک شده و ارزان تر این برنامه را که البته قابلیت ارسال به سایت نتایج را ندارد را از لینک زیر خریداری کنید.قیمت اصلی این کد حدود 150 یورو است!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - ahmadalmasri - ۳۰-دي-۹۵ ۱۲:۰۵ صبح

thank you

RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - soroosh.kh - ۱۸-خرداد-۹۷ ۰۹:۱۱ عصر

سلام من نرم افزار رو خریداری کردم و یک بار هم دانلود کردم.مدتی قبل اما الان تو سیستم من حذف شده میشه لطف کنین لینک دانلود رو به من بدین.اگه وقت خرید لینک دانلود به ایمیل خریدار ارسال بشه بهتره

RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - Admin - ۱۸-خرداد-۹۷ ۱۰:۳۵ عصر

(۱۸-خرداد-۹۷ ۰۹:۱۱ عصر)soroosh.kh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من نرم افزار رو خریداری کردم و یک بار هم دانلود کردم.مدتی قبل اما الان تو سیستم من حذف شده میشه لطف کنین لینک دانلود رو به من بدین.اگه وقت خرید لینک دانلود به ایمیل خریدار ارسال بشه بهتره
شما مطلب زیر را خریداری کرده اید.
لینک دانلود در پست اول مطلب قرار داره میتوانید دوباره دانلود کنید.

RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - Rahaim1351 - ۴-اسفند-۹۷ ۰۹:۲۷ عصر

سلام وخسته نباشید
من کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به chess results را خریداری کردم

[b]بار اول ارسال شد اما موقع اپلود مجدد جواب نمیده چرا؟

RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results - Admin - ۴-اسفند-۹۷ ۱۱:۰۶ عصر

(۴-اسفند-۹۷ ۰۹:۲۷ عصر)Rahaim1351 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وخسته نباشید
من کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به chess results را خریداری کردم

[b]بار اول ارسال شد اما موقع اپلود مجدد جواب نمیده چرا؟
سلام
چه اروری میدهد لطفا یک عکس از متن ارور بزارید.