انجمن شطرنج ایران
دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=86)
+--- انجمن: بخش ویژه (/forumdisplay.php?fid=87)
+--- موضوع: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) (/showthread.php?tid=1411)

دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - Admin - ۱۵-مرداد-۹۵ ۰۳:۱۶ عصر

هنر خوب بازی کردن در عرصه شطرنج مانند هنر درست زندگی کردن است.یافتن راهکارهای صحیح نیاز به کسب دانش و به کارگیری تجارب و توصیه های بزرگان این فن دارد.
مارک دوورتسکی یکی از مربیان و محققین بزرگ شطرنج است که در کتابهای خود کوشیده است به طور عملی به خوانندگان و شاگردانش راز چگونه مطالعه کردن و چگونه تمرین کردن را القا کند.که این خود در پیشرفت هر شطرنجباز نقش مهمی دارد.
تدریس و مطالعه عمیق کتابهای دوورتسکی برای شطرنجبازان در سطج استادی توصیه شده است.من نیز گزیده ای از مطالب آنها در کلاسهای تدارکاتی تیم ملی ایران به کار گرفته ایم. "استاد خسرو هرندی"

خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد میکنم و این کتاب قطعا بهترین کتابی است که ظرف سالهای گذشته دیده بودم. "استاد جان نان"

این کتاب مجموعه ای است از بهترین رازهای آموزش شطرنج روسیه که تاکنون مخفی مانده اند. "استاد موری چندلر"

[تصویر:  attachment.php?aid=712]

کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج اثر مارک دوورتسکی-آرتور یوسوپوف و ترجمه بهرام کیشی گرمرودی.برای اولین بار این کتاب توسط سایت انجمن شطرنج ایران به صورت کتابچه الکترونیکی PDF آماده شده است.

فهرست کتاب:
[تصویر:  attachment.php?aid=713]

حجم:100 مگابایت

این مطلب قیمت‌گذاری شده است

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - abolhasan - ۲۵-شهريور-۹۸ ۰۷:۴۰ صبح

با سلام همین چند روز پیش تو مسابقات جام جهانی آقای فیرزجاه دقیقا یه پوزیسیون از از صفحه 6 این کتاب رسید که کتاب در موردش توضیح داده بود در اونجا به نقش و جایگاه این کتاب پی بردم و سریع خریدمش26266565656565

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - forud - ۵-ارديبهشت-۰۰ ۰۴:۱۶ صبح

سلام. من خرید کردم. ولی دانلود نمیشه. تلگرام هم که فیلتره. چیکار کنم؟

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - forud - ۵-ارديبهشت-۰۰ ۰۵:۲۲ صبح

سلام. دانلود شد. ممنون

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - chessking - ۱۵-فروردين-۰۱ ۰۶:۲۱ عصر

بابت دانلود این فایل فارسی ممنون

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - اسدی - ۱-مرداد-۰۲ ۰۵:۱۶ عصر

باسلام فایل کتاب خریداری شده آمادگی برای مسابقات شطرنج دانلود نمیشه و اخطار بسته بودن tfttp از ماکروسافت میده لطفا فایل از طریق ایمیل ارسال شود

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - Admin - ۱-مرداد-۰۲ ۰۷:۳۹ عصر

(۱-مرداد-۰۲ ۰۵:۱۶ عصر)اسدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام فایل کتاب خریداری شده آمادگی برای مسابقات شطرنج دانلود نمیشه و اخطار بسته بودن tfttp از ماکروسافت میده لطفا فایل از طریق ایمیل ارسال شود

سلام
لطفا موقع دانلود از آیپی ایران استفاده کنید.

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - اسدی - ۲-مرداد-۰۲ ۰۴:۰۳ عصر

(۱-مرداد-۰۲ ۰۵:۱۶ عصر)اسدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو سیستم من فیلترشکن نست آی پی ایران هست ولی دانلود نیست دامنه شما بسته هست

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - katalan - ۱۹-دي-۰۲ ۱۱:۲۸ صبح

با سلام من تازه عضو شدم و نمیدونم این پی دی اف رو میشه خرید و وجه رو پرداخت کرد

RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی) - Admin - ۱۹-دي-۰۲ ۰۸:۴۶ عصر

(۱۹-دي-۰۲ ۱۱:۲۸ صبح)katalan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من تازه عضو شدم و نمیدونم این پی دی اف رو میشه خرید و وجه رو پرداخت کرد

سلام دوست عزیز
بله کتاب قابل خرید هست.