انجمن شطرنج ایران
معرفی ادمین و کانال شطرنج مدرن - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (http://irchess.com)
+-- انجمن: مربیگری (/forumdisplay.php?fid=70)
+--- انجمن: شطرنج مدرن (/forumdisplay.php?fid=130)
+--- موضوع: معرفی ادمین و کانال شطرنج مدرن (/showthread.php?tid=1746)

معرفی ادمین و کانال شطرنج مدرن - Admin - ۱۷-مهر-۹۷ ۱۲:۴۳ صبح

معرفی ادمین و کانال شطرنج مدرن

سلام ب همگی دوستان.

مصطفی سلیمی هستم. اهل کاشان. از همون دوران کودکی شیفته شطرنج بودم و یک خوره تمام‌عیار این ۶۴ خانه جادویی هستم.
ب خاطر ادامه تحصیل (در رشته روان‌شناسی) و بعد هم مشغله کاری، هیچوقت فرصت نشده ک شطرنج رو ب صورت حرفه‌ای دنبال کنم ولی ب خاطر علاقه زیادم ب شطرنج، برای خودم ب صورت دائمی مطالعه و تمرین داشته و دارم.
بارها در سطح شهرستان قهرمان شدم و در سطح استان هم چ ب صورت تیمی و چ انفرادی مقام دارم و در سال ۸۱ هم در المپیاد شطرنج دانشجویی، با تیم دانشگاه علامه در کشور چهارم شدیم و من روی میزم مقام برنز بدست آوردم ولی از اون موقع تا الان، دیگه فرصت نشده تا ب صورت منظم در مسابقات کشوری شرکت کنم و فعالیتی در این زمینه داشته باشم.

و اما در کانال شطرنج مدرن با چ مباحثی سروکار خواهیم داشت و چ انتظاراتی میتونید از این کانال داشته باشید؟

در این کانال ب مسائل مدرن در شطرنج خواهیم پرداخت و سعی بر این خواهد بود ک حتی‌المقدور از بیان حرفها و مباحث تکراری و کلیشه‌ای (مثل اینکه سوارهایتان را ب خانه‌های مرکزی هدایت کنید) پرهیز کنیم. این مساله، هدف اصلی من از ایجاد این کانال بوده.

همچنین ب مرور ب معرفی کتابهای شطرنجی ک ب زبان انگلیسی تالیف شده‌اند ( و در طول مطالعاتم در طی این سالها با اونها برخورد کرده‌ و مطالبشون رو مفید دیده‌ام) خواهیم پرداخت و ب تناسب موقعیت هم گاهی قسمتهایی از اون کتابها رو ترجمه خواهیم کرد و در اختیارتون قرار خواهیم داد. ضمنا تلاش ما بر اینه ک تا جاییکه امکان داشته باشه، منابعی رو ترجمه کنیم ک علی‌رغم معروف و مفید بودنشون، تا حالا ب فارسی ترجمه نشدن.

ضمنا اینجا سعی خواهیم کرد ک حتی‌المقدور پستهایی با کیفیت بالا قرار بدیم. تاکید ما ب هیچ وجه روی کمّیت نیست. تعداد پستها نسبتا کم خواهد بود ولی مطالبی قرار خواهیم داد ک ب نظرمون مفید، با کیفیت بالا و کاربردی باشن.

آدرس کانال شطرنج مدرن:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.