انجمن شطرنج ایران
دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: نرم افزار های شطرنجی (/forumdisplay.php?fid=65)
+--- انجمن: برنامه و بازی (/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم (/showthread.php?tid=749)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - Admin - ۷-آبان-۹۳ ۰۸:۱۹ عصر

دوست عزیز این نرم افزار احتیاج به کرک نداره و بدون نیاز به کد فعال سازی کار میکنه.قسمت سریال نامبر برای بازی آنلاین به درد میخوره که اونم باید حتما بخرید.

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - king of chess - ۲۷-اسفند-۹۳ ۱۰:۵۹ صبح

لینکی که دادید اونم تو پرشین گیگ جا به این خوبی وجود نداره 33

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - amirsetayesh - ۹-فروردين-۹۴ ۰۹:۳۴ صبح

سلام آقا اینکه 2 تا از پارتا هاش خربه هرچه تعمیرشون هم میکنم هی ارو میده چکار کنم؟

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - Admin - ۹-فروردين-۹۴ ۰۸:۲۰ عصر

نقل قول: سلام آقا اینکه 2 تا از پارتا هاش خربه هرچه تعمیرشون هم میکنم هی ارو میده چکار کنم؟
درود
ممکنه درست دانلود نشده باشن.دوباره دانلود کنید.

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - رحیم - ۱۷-فروردين-۹۴ ۰۹:۰۰ صبح

سلام من دانلود کردم اما موقع اکسترکت فایلها فایل اصلی exe رو نمیاره

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - Admin - ۱۷-فروردين-۹۴ ۱۰:۵۶ صبح

نقل قول: سلام من دانلود کردم اما موقع اکسترکت فایلها فایل اصلی exe رو نمیاره
سلام
ممکنه خوب دانلود نکرده باشید.بعد دانلود فایلها را ریپیر کنید یا دوباره دانلود کنید.
دوستان زیادی دانلود کردند و مشکلی نبوده.

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - saman716 - ۳۰-مرداد-۹۴ ۰۹:۳۲ عصر

من نسخه ۳۲ رو دانلود کردم ولی موقع بازشدن از حال زی‍پ قسمت دومش خطا میده . 2 بار هم دانلود کردم . لطفا تست کنید . حتی فایل ها را با برنامه ریپ کردم نشد

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - Admin - ۳۱-مرداد-۹۴ ۱۲:۰۸ عصر

(۳۰-مرداد-۹۴ ۰۹:۳۲ عصر)saman716 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نسخه ۳۲ رو دانلود کردم ولی موقع بازشدن از حال زی‍پ قسمت دومش خطا میده . 2 بار هم دانلود کردم . لطفا تست کنید . حتی فایل ها را با برنامه ریپ کردم نشد
دوست عزیز با برنامه وینرار از حالت زیپ خارج کنید.
همچنین متن ارور رو اینجا بزارید.

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - امیر حسین قطبی - ۳۰-شهريور-۹۴ ۰۹:۲۷ عصر

سلام ببخشید این فریتز 14 حد اقل ویندوز مورد نیازش چیه ؟

RE: دانلود Fritz 14 با لینک مستقیم و پرسرعت و حجم کم - Admin - ۳۰-شهريور-۹۴ ۰۹:۳۸ عصر

(۳۰-شهريور-۹۴ ۰۹:۲۷ عصر)امیر حسین قطبی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید این فریتز 14 حد اقل ویندوز مورد نیازش چیه ؟
روی ویندوز ایکس پی هم جواب میده.