انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی)
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۴:۱۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 10
بازدید 38475

دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی)
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,201
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #1
new دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی)
هنر خوب بازی کردن در عرصه شطرنج مانند هنر درست زندگی کردن است.یافتن راهکارهای صحیح نیاز به کسب دانش و به کارگیری تجارب و توصیه های بزرگان این فن دارد.
مارک دوورتسکی یکی از مربیان و محققین بزرگ شطرنج است که در کتابهای خود کوشیده است به طور عملی به خوانندگان و شاگردانش راز چگونه مطالعه کردن و چگونه تمرین کردن را القا کند.که این خود در پیشرفت هر شطرنجباز نقش مهمی دارد.
تدریس و مطالعه عمیق کتابهای دوورتسکی برای شطرنجبازان در سطج استادی توصیه شده است.من نیز گزیده ای از مطالب آنها در کلاسهای تدارکاتی تیم ملی ایران به کار گرفته ایم. "استاد خسرو هرندی"

خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد میکنم و این کتاب قطعا بهترین کتابی است که ظرف سالهای گذشته دیده بودم. "استاد جان نان"

این کتاب مجموعه ای است از بهترین رازهای آموزش شطرنج روسیه که تاکنون مخفی مانده اند. "استاد موری چندلر"

[تصویر:  attachment.php?aid=712]

کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج اثر مارک دوورتسکی-آرتور یوسوپوف و ترجمه بهرام کیشی گرمرودی.برای اولین بار این کتاب توسط سایت انجمن شطرنج ایران به صورت کتابچه الکترونیکی PDF آماده شده است.

فهرست کتاب:
[تصویر:  attachment.php?aid=713]

حجم:100 مگابایت

ارزش:35000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۱۵-مرداد-۹۵ ۰۳:۱۶ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Reza77bi ، Pardis ، 1387ar09 ، allahvirdi.sohrabi ، Radin-Pro ، chessking ، chessbazam5
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
3 سال
گشايش مورد علاقه
روی لوپز
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 5
مهارت: 1 / 163
تجربه: 21 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 3 بار در 2 ارسال

ارسال: #2
RE: دانلود کتاب آمادگی برای مسابقات شطرنج(فارسی)
با سلام همین چند روز پیش تو مسابقات جام جهانی آقای فیرزجاه دقیقا یه پوزیسیون از از صفحه 6 این کتاب رسید که کتاب در موردش توضیح داده بود در اونجا به نقش و جایگاه این کتاب پی بردم و سریع خریدمش26266565656565
۲۵-شهريور-۹۸ ۰۷:۴۰ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، Naeim123
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
8 سال
گشايش مورد علاقه
روی لوپز
ریتينگ
دلنوشته من

اعتبار: 0 / 2
مهارت: 1 / 68
تجربه: 10 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

ارسال: #3
سلام. من خرید کردم. ولی دانلود نمیشه. تلگرام هم که فیلتره. چیکار کنم؟
۵-ارديبهشت-۰۰ ۰۴:۱۶ صبح
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
8 سال
گشايش مورد علاقه
روی لوپز
ریتينگ
دلنوشته من

اعتبار: 0 / 2
مهارت: 1 / 68
تجربه: 10 / 100
سپاس ها 0

ارسال: #4
سلام. دانلود شد. ممنون
۵-ارديبهشت-۰۰ ۰۵:۲۲ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
10 سال
گشايش مورد علاقه
e4
ریتينگ
دلنوشته من

اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 2

ارسال: #5
بابت دانلود این فایل فارسی ممنون
۱۵-فروردين-۰۱ ۰۶:۲۱ عصر
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
4 سال
گشايش مورد علاقه
گامبی وزیر
ریتينگ

مهارت: 0 / 1
تجربه: 2 / 100
سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #6
باسلام فایل کتاب خریداری شده آمادگی برای مسابقات شطرنج دانلود نمیشه و اخطار بسته بودن tfttp از ماکروسافت میده لطفا فایل از طریق ایمیل ارسال شود
۱-مرداد-۰۲ ۰۵:۱۶ عصر
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #7
(۱-مرداد-۰۲ ۰۵:۱۶ عصر)اسدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام فایل کتاب خریداری شده آمادگی برای مسابقات شطرنج دانلود نمیشه و اخطار بسته بودن tfttp از ماکروسافت میده لطفا فایل از طریق ایمیل ارسال شود

سلام
لطفا موقع دانلود از آیپی ایران استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱-مرداد-۰۲ ۰۷:۳۹ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
4 سال
گشايش مورد علاقه
گامبی وزیر
ریتينگ

مهارت: 0 / 1
تجربه: 2 / 100
سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #8
(۱-مرداد-۰۲ ۰۵:۱۶ عصر)اسدی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو سیستم من فیلترشکن نست آی پی ایران هست ولی دانلود نیست دامنه شما بسته هست
۲-مرداد-۰۲ ۰۴:۰۳ عصر
جستجو پاسخ
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
5 سال
گشايش مورد علاقه
کاتالان
ریتينگ
دلنوشته من

مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها
سپاس شده بار در ارسال

ارسال: #9
با سلام من تازه عضو شدم و نمیدونم این پی دی اف رو میشه خرید و وجه رو پرداخت کرد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-دي-۰۲ ۰۳:۲۸ عصر، توسط katalan.)
۱۹-دي-۰۲ ۱۱:۲۸ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #10
(۱۹-دي-۰۲ ۱۱:۲۸ صبح)katalan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من تازه عضو شدم و نمیدونم این پی دی اف رو میشه خرید و وجه رو پرداخت کرد

سلام دوست عزیز
بله کتاب قابل خرید هست.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱۹-دي-۰۲ ۰۸:۴۶ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
parhizkar2000 (۱۹-اسفند-۰۲, ۰۵:۳۵ عصر)، catalanhakra (۲۹-بهمن-۰۲, ۱۰:۲۱ عصر)، Admin (۲۹-بهمن-۰۲, ۰۷:۰۵ عصر)، Amur3467 (۲۱-بهمن-۰۲, ۰۱:۰۳ عصر)، zahirian67 (۱۴-بهمن-۰۲, ۰۹:۴۳ عصر)، اسماعیل خلفازاده (۱۳-بهمن-۰۲, ۱۰:۳۰ صبح)، A.rabiee (۱۲-بهمن-۰۲, ۰۲:۴۳ صبح)، mtkarimik (۲۷-دي-۰۲, ۰۴:۲۰ عصر)، Vafam59 (۲۷-دي-۰۲, ۱۲:۰۰ صبح)، katalan (۲۲-دي-۰۲, ۰۵:۲۸ عصر)، ali265 (۱۹-دي-۰۲, ۰۶:۴۸ عصر)، Naeim2008 (۳-دي-۰۲, ۰۸:۴۰ عصر)، aranaria (۱۴-آذر-۰۲, ۱۲:۰۹ صبح)، saeedchess (۲-آذر-۰۲, ۱۰:۵۷ صبح)، آرین سهرابی (۲۶-آبان-۰۲, ۱۰:۱۶ عصر)، Sami (۲۶-آبان-۰۲, ۰۸:۱۷ عصر)، AlishahiTr (۲۰-آبان-۰۲, ۰۲:۵۶ عصر)، Ram.an (۱۸-مهر-۰۲, ۰۴:۳۸ عصر)، Amir7856 (۲۱-شهريور-۰۲, ۰۱:۲۵ عصر)، 5262 (۱۵-شهريور-۰۲, ۰۸:۰۴ صبح)، manizheh1980 (۱۱-شهريور-۰۲, ۱۰:۳۱ عصر)، Bagher1343 (۱۱-شهريور-۰۲, ۰۵:۳۹ عصر)، طاها (۸-شهريور-۰۲, ۱۰:۳۰ عصر)، vahidifel (۵-شهريور-۰۲, ۰۶:۱۶ عصر)، kasano (۲۲-مرداد-۰۲, ۱۲:۵۲ صبح)، abolhasan (۱۰-مرداد-۰۲, ۰۹:۱۱ صبح)، Ehtesham (۷-مرداد-۰۲, ۱۰:۱۲ صبح)، iviehdigholami (۳-مرداد-۰۲, ۰۷:۱۳ عصر)، اسدی (۲-مرداد-۰۲, ۰۴:۲۰ عصر)، hamid movahedi (۲۲-تير-۰۲, ۱۲:۵۷ عصر)، ghjfsgf (۲۲-تير-۰۲, ۱۰:۲۶ صبح)، khosromorphy (۱۹-تير-۰۲, ۰۲:۰۷ صبح)، Salman1369niknafs (۶-تير-۰۲, ۰۴:۱۹ عصر)، hasankm1234 (۳۱-ارديبهشت-۰۲, ۰۵:۲۵ عصر)، Alimirzaee (۳۱-ارديبهشت-۰۲, ۱۲:۱۴ عصر)، arma3038 (۱۵-ارديبهشت-۰۲, ۱۱:۳۵ صبح)، مهدی میرزایی (۱۱-ارديبهشت-۰۲, ۱۱:۴۳ صبح)، afshin321 (۲۰-اسفند-۰۱, ۱۰:۵۱ عصر)، gm2870 (۲۷-دي-۰۱, ۰۶:۳۳ عصر)، Mahya (۲۷-دي-۰۱, ۰۴:۱۴ عصر)، simon (۲۶-دي-۰۱, ۱۱:۵۶ صبح)، GraphPardaz (۲۵-دي-۰۱, ۰۳:۵۱ عصر)، bahram20 (۲۳-دي-۰۱, ۰۷:۵۷ عصر)، erfanamani47 (۲-دي-۰۱, ۰۴:۱۸ عصر)، Fashion (۲۸-آذر-۰۱, ۰۱:۵۶ صبح)، H293741 (۲۶-آذر-۰۱, ۰۳:۵۴ عصر)، kingali1388azaaa@gmail.com (۱۰-آذر-۰۱, ۰۱:۱۸ عصر)، Makcksjkxkvsjjzjvcjs (۲۶-آبان-۰۱, ۱۱:۲۳ صبح)، احسان پیرهادی (۲۲-آبان-۰۱, ۰۲:۳۳ عصر)، farhadSrashidy (۱۷-آبان-۰۱, ۰۳:۴۸ صبح)، Saee-king (۱-آبان-۰۱, ۰۴:۳۵ صبح)، Hossein.soltani (۲۸-مهر-۰۱, ۰۷:۵۵ عصر)، Akbar021 (۲۶-شهريور-۰۱, ۱۱:۴۶ عصر)، Wmirrrrrr (۲۳-شهريور-۰۱, ۰۱:۱۹ عصر)، Amin_malek (۱۱-شهريور-۰۱, ۰۷:۰۱ عصر)، Ahmadrezaheidari (۳۰-مرداد-۰۱, ۰۲:۰۳ صبح)، hajari (۲۰-مرداد-۰۱, ۱۰:۴۶ صبح)، ali266 (۲۰-مرداد-۰۱, ۱۰:۱۰ صبح)، Kaminharkiiii (۱۳-مرداد-۰۱, ۰۸:۳۴ عصر)، fafari61 (۱۰-مرداد-۰۱, ۰۱:۵۰ عصر)، likemot (۷-مرداد-۰۱, ۰۵:۰۷ عصر)، bestgladiator (۶-مرداد-۰۱, ۱۰:۳۳ صبح)، bahrami1959 (۵-مرداد-۰۱, ۰۳:۱۷ عصر)، yebandeyekhoda (۲۳-تير-۰۱, ۰۵:۴۷ عصر)، sasan1401 (۱۳-تير-۰۱, ۰۷:۳۶ صبح)، chessbazam5 (۱۳-خرداد-۰۱, ۰۸:۵۳ صبح)، mahdi12345 (۱۰-خرداد-۰۱, ۰۸:۱۳ عصر)، hmkoli (۷-خرداد-۰۱, ۱۱:۳۰ صبح)، امین کهیایی (۲۷-ارديبهشت-۰۱, ۰۲:۳۸ عصر)، v.fallahnejad (۲۴-ارديبهشت-۰۱, ۰۲:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان