انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

دیداری با پاول مورفی
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۵:۲۲ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 1
بازدید 6769

دیداری با پاول مورفی
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 478 / 26,201
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #1
دیداری با پاول مورفی
"دیداری با پاول مورفی"

نگاهی به ساعت انداختم...
عه..3نصفه شبه..!..اینقدر محو بررسی دوسه تا از بازیهای پاول مورفی بودم که گذر زمان رو احساس نکردم...زیر لب گفتم..خودمونیم مورفی..بیخودی نیس بهت میگفتن اعجوبه..!...اصلا دیدن این حرکات بینابینی و قربانیهای غافلگیر کننده تخیل خیلی قوی میخواد...
چشام کم کم سنگین شد و نمیدونم چه جوری چراغو خاموش کردم و خوابیدم...
عه..!..مورفی..؟..دمت گرم..!..آخرش تو ام به خوابمون اومدی..احتمالا تو هم تو خواب فارسی بلد باشی..!..
سرشو آروم بلند کردو گفت..پس بهزاد توئی..!..آلخین و اینا راست میگفتن..!..اصطلاحات ضایع..!..حرف اضافه..!.بی ادب..!.مورفی یعنی چی آخه..؟مگه پسرتو صدا میزنی؟!..فرصت سه تا سوال داری معطل نکن..
گفتم..شرمنده آخه هیجان زده شدم..دمت گرم استاد مورفی..!..سوال اول اینکه نظرت در مورد گسترش مهره ها تو شروع بازی چیه..؟..
گفت..تو میتونی با زیر شلواری یا زیر پیرهن بری بیرون یا سر کارت مثلا..؟!..
گفتم..خخخخ!..خب نه نمیشه...خیلی ضایعه..!..
گفت..پس چطور گسترشتو تکمیل نکرده حمله رو شروع میکنی و بازی رو تو یه جناح باز میکنی..؟..این کار درست مثل بیرون رفتن با زیرشلواریو زیر پیراهنه..!..
گفتم..باشه باشه چشم استاد مورفی..حالا چرا اینقده عصبانی..؟!..
گفت..آخه آدما جواب اکثر سوالاتشون رو میدونن..فقط خودشونو به اون راه میزنن..!..سوال دومو بپرس معطل نکن..
گفتم..اها..بله بله..!..سوال دوم اینکه چرا من بعضی ترکیبها رو میبینم..بعضیارو نه..؟!..
گفت..دیدن ترکیب شعور شطرنجی میخواد..!..
گفتم..دمت گرم مورفی..بی شعورم شدیم..؟..
گفت..نه آماتور مفلوک..!..شعور شطرنجی با اون شعوری که تو میگی فرق میکنه..!..شعور شطرنجی یعنی وقتی حرکتی رو صفحه انجام میشه..تغییرات پوزیسیون رو فورا احساس کنی نسبت به زمان قبل اون حرکت..
گفتم..اهااااا!..متوجه شدم..
گفت..عمرا متوجه شده باشی..!..سوال سوم رو بپرس..باید برم..
گفتم..استاد مورفی چرا بهت میگن غم و اندوه شطرنج..؟!..
گفت..حرف مفته..!...این جور القابو دشمنای آدم زمان کم شدن قدرتو شهرتش روش میگذارن واسه تحقیر کردنش...غم و اندوه من در مورد شطرنج نبود..در مورد بعضی مسائل زندگی بود که شبیه اونها رو روی صفحه شطرنج دیدم...مثل همین داستانهای چرت تو..!..
گفتم..دمت گرم مورفی..هرچیم ما و داستانهای مارو مسخره کنی بازم دیدنت تو خواب افتخاریه واسه ما..
مورفی در حالی که دور میشد گفت..خخخخ..! شوخی میکنم..داستانهاتو هرشب میخونم..!..در ضمن.."ما" نه..!..بگو "من"...!..نمیدونم چرا آدما اینقدر خودخواه شدن..!..بای..

"بهزاد"

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۳۰-مهر-۹۷ ۰۱:۴۳ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
6 کاربردرحال خواندن این موضوع:
sirvan_86 (۲۱-دي-۹۹, ۰۲:۲۵ عصر)، Harmma (۱۵-فروردين-۹۸, ۰۳:۲۳ صبح)، akbar_sf (۲۲-آذر-۹۷, ۰۹:۳۲ عصر)، jahansedighian (۱۸-آبان-۹۷, ۰۸:۱۶ صبح)، سرخابی (۸-آبان-۹۷, ۱۰:۴۷ عصر)، Admin (۳۰-مهر-۹۷, ۰۱:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان