انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

تحلیل بازی
زمان کنونی: ۹-فروردين-۰۳, ۰۵:۱۴ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: erfan22
آخرین ارسال: erfan22
پاسخ ها 1
بازدید 5641

تحلیل بازی
نویسنده پیام
کاربر سایت

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
2 سال
گشايش مورد علاقه
siclian
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #1
تحلیل بازی
سلام
من تقریبا دوساله شطرنج بازی میکنم بالاترین ریتینگم 1300 بوده و تصمیم گرفتم فقط e4 e5 و d4 d5 بازی کنم که بتونم بازی رو بهتر بفهمم.(قبلا سعی میکردم سیسیلین یا کارو کان بازی کنم که بهم توصیه شد بهتره فعلا به اصول بازی توجه کنم)
و خیلی از وقتا بازیایی میکنم که دلیل باختمو نمیفهمم ینی انجین یه سری حرکاتی توصیه میکنه که متوجه نمیشم.برا همین دوست داشتم نظراتتونو بدونم که به بازیم انتقال بدم
تو این بازی من سفید هستم و برای ملکه دو رخ گرفتم پیاده بیشتری هم داشتم ولی بازی رو باختم.به نظرتون باید چیکار میکردم ؟ خودم فک میکنم دفاع کردن جاییه که ضعف دارم اگه کتاب یا ویدیویی هست که مفیده بگین
ممنون

فایل‌(های) پیوست شده
stephen_22_vs_abhishek796_2020.04.18.pgn
نوع فایل .pgn
دفعات دانلود 3
اندازه 2.86 KB

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-فروردين-۹۹ ۰۹:۳۹ عصر، توسط erfan22.)
۳۰-فروردين-۹۹ ۰۹:۱۲ عصر
جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
9 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Mohamadreza (۱۰-ارديبهشت-۰۲, ۱۱:۵۸ عصر)، sirvan_86 (۱۳-اسفند-۹۹, ۱۱:۵۷ صبح)، YieldLine (۲۳-دي-۹۹, ۰۷:۳۵ عصر)، aminzp (۱۵-خرداد-۹۹, ۰۱:۵۳ عصر)، محمد مهدیmm (۱۲-خرداد-۹۹, ۱۲:۳۴ عصر)، nina (۲۱-ارديبهشت-۹۹, ۱۱:۲۴ صبح)، erfan22 (۱۲-ارديبهشت-۹۹, ۰۳:۱۴ عصر)، Admin (۳۱-فروردين-۹۹, ۱۲:۰۴ صبح)، Armangolbidi (۳۰-فروردين-۹۹, ۱۱:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان