انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results
زمان کنونی: ۲۹-اسفند-۰۲, ۰۱:۰۹ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Admin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 6
بازدید 42005

کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 275 / 786
مهارت: 478 / 26,144
تجربه: 46 / 100
سپاس ها 903
سپاس شده 1166 بار در 508 ارسال

ارسال: #1
new کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results
دوستان بالاخره توانستیم یه کد اورجینال برای برنامه سوئیس منیجر که با آن میتوانید نتایج را به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال کنید برای شما تهیه کنیم.
دقت کنید که چون این کد مربوط به کاربران ایرانی نیست لذا اجازه آپلود در بخش ایران را در سایت chess-results نمیدهد ولی در سایر کشور ها میتوانید نتایج رو آپلود کنید.
روی آخرین نسخه از برنامه تست شده و مشکلی ندارد.
آخرین نسخه از برنامه سوئیس منیجر را میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین میتوانید نسخه کامل و کرک شده و ارزان تر این برنامه را که البته قابلیت ارسال به سایت نتایج را ندارد را از لینک زیر خریداری کنید.قیمت اصلی این کد حدود 150 یورو است!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزش:25000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۱-دي-۹۴ ۰۹:۱۹ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط poryan ، chessmathter ، 1387ar09 ، baban
کاربر سایت

کاربر سایت

اعتبار: 0
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
5 سال
گشايش مورد علاقه
e4
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 1
اعتبار: 0 / 0
مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 2 بار در 2 ارسال

ارسال: #2
RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results
thank you
۳۰-دي-۹۵ ۱۲:۰۵ صبح
جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
گشايش مورد علاقه
ریتينگ

مهارت: 0 / 11
تجربه: 2 / 100
سپاس ها 2
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #3
RE: کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به Chess-results
سلام من نرم افزار رو خریداری کردم و یک بار هم دانلود کردم.مدتی قبل اما الان تو سیستم من حذف شده میشه لطف کنین لینک دانلود رو به من بدین.اگه وقت خرید لینک دانلود به ایمیل خریدار ارسال بشه بهتره
۱۸-خرداد-۹۷ ۰۹:۱۱ عصر
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #4
(۱۸-خرداد-۹۷ ۰۹:۱۱ عصر)soroosh.kh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من نرم افزار رو خریداری کردم و یک بار هم دانلود کردم.مدتی قبل اما الان تو سیستم من حذف شده میشه لطف کنین لینک دانلود رو به من بدین.اگه وقت خرید لینک دانلود به ایمیل خریدار ارسال بشه بهتره
شما مطلب زیر را خریداری کرده اید.
لینک دانلود در پست اول مطلب قرار داره میتوانید دوباره دانلود کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۱۸-خرداد-۹۷ ۱۰:۳۵ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط soroosh ، soroosh.kh
کاربر سایت

کاربر سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
گشايش مورد علاقه
گامبی اوانس
ریتينگ

مهارت: 0 / 0
تجربه: 0 / 100
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال

ارسال: #5
سلام وخسته نباشید
من کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به chess results را خریداری کردم

[b]بار اول ارسال شد اما موقع اپلود مجدد جواب نمیده چرا؟
۴-اسفند-۹۷ ۰۹:۲۷ عصر
جستجو پاسخ
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 903

ارسال: #6
(۴-اسفند-۹۷ ۰۹:۲۷ عصر)Rahaim1351 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام وخسته نباشید
من کد اورجینال برنامه سوئیس منیجر Swiss Manger برای ارسال نتایج به chess results را خریداری کردم

[b]بار اول ارسال شد اما موقع اپلود مجدد جواب نمیده چرا؟
سلام
چه اروری میدهد لطفا یک عکس از متن ارور بزارید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۴-اسفند-۹۷ ۱۱:۰۶ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
70 کاربردرحال خواندن این موضوع:
MMADM_AB (۲۳-اسفند-۰۲, ۱۱:۰۰ صبح)، Amur3467 (۱۹-اسفند-۰۲, ۰۳:۲۷ عصر)، Alireza5668 (۶-اسفند-۰۲, ۱۲:۴۵ عصر)، مهدی حدادی (۱۱-بهمن-۰۲, ۱۰:۴۹ عصر)، ناصر قربانی (۹-بهمن-۰۲, ۱۱:۳۲ عصر)، asabaei (۳۰-دي-۰۲, ۰۲:۲۱ عصر)، حسن نوروزی (۲۳-دي-۰۲, ۱۰:۵۶ صبح)، Weicedboy (۱۹-دي-۰۲, ۱۰:۰۷ عصر)، Narcis (۱۹-دي-۰۲, ۰۴:۳۹ عصر)، masoudh (۱۶-دي-۰۲, ۱۲:۰۰ صبح)، Admin (۱۵-دي-۰۲, ۰۸:۳۷ عصر)، hosseinbeglarigermi (۱۳-دي-۰۲, ۱۰:۴۳ عصر)، kingali1388azaaa@gmail.com (۹-دي-۰۲, ۰۶:۴۳ عصر)، 1552098877 (۵-دي-۰۲, ۰۲:۰۸ عصر)، ravannevis (۲۷-آذر-۰۲, ۰۵:۴۷ عصر)، ASHOOK (۱۹-آذر-۰۲, ۱۰:۰۱ عصر)، عبدالرحمان موسوی (۱۴-آذر-۰۲, ۰۱:۰۱ عصر)، baban (۵-آذر-۰۲, ۱۱:۰۵ صبح)، 0384764681 (۲۳-آبان-۰۲, ۰۷:۵۳ عصر)، zahra.n (۲-آبان-۰۲, ۱۱:۵۹ عصر)، tohidchess (۳-شهريور-۰۲, ۰۱:۲۶ عصر)، ali265 (۱۱-تير-۰۲, ۱۰:۵۲ صبح)، isazamani (۱۲-خرداد-۰۲, ۰۶:۵۲ عصر)، tahereh1361 (۱۳-فروردين-۰۲, ۰۸:۴۰ عصر)، alireza78 (۱۱-فروردين-۰۲, ۱۱:۱۸ صبح)، AlishahiTr (۲۶-اسفند-۰۱, ۰۳:۰۴ عصر)، hamid3629 (۱۵-بهمن-۰۱, ۰۷:۲۲ عصر)، arman.nahvi (۲-دي-۰۱, ۱۲:۰۰ صبح)، mohmmad (۳۰-آذر-۰۱, ۰۶:۲۵ صبح)، aminamini (۲۴-آذر-۰۱, ۱۲:۰۵ عصر)، prs_2016 (۲۳-آذر-۰۱, ۰۵:۲۱ عصر)، khoramzh (۳۰-آبان-۰۱, ۰۶:۴۹ عصر)، yunes53 (۱-آبان-۰۱, ۰۳:۴۹ عصر)، achak (۲۳-شهريور-۰۱, ۱۰:۰۶ عصر)، Siamakkounani (۱۲-شهريور-۰۱, ۰۵:۵۵ عصر)، sherlock00 (۱۲-شهريور-۰۱, ۰۱:۲۴ عصر)، mmynmmyn (۵-مرداد-۰۱, ۰۹:۵۳ عصر)، baharestanyr@ (۲۰-تير-۰۱, ۰۱:۴۸ عصر)، MOHAMMADVA7 (۱۵-تير-۰۱, ۰۴:۰۵ صبح)، chessbazam5 (۱۳-خرداد-۰۱, ۰۸:۴۷ صبح)، zero (۲۹-ارديبهشت-۰۱, ۱۲:۰۲ عصر)، motahar (۱۷-ارديبهشت-۰۱, ۱۰:۴۰ عصر)، Soheilking85 (۱۳-ارديبهشت-۰۱, ۰۲:۱۱ عصر)، ChoobKebrrit (۹-ارديبهشت-۰۱, ۰۹:۵۶ صبح)، superboyiran (۲۷-فروردين-۰۱, ۰۲:۰۷ صبح)، tohidsaidi (۱۰-بهمن-۰۰, ۰۶:۲۲ عصر)، VvmahdivV (۴-بهمن-۰۰, ۰۱:۲۱ عصر)، amsh (۱۸-دي-۰۰, ۰۱:۱۸ عصر)، Mahantajabadi1391 (۶-آذر-۰۰, ۰۹:۳۵ صبح)، eghma (۳-آذر-۰۰, ۰۶:۳۲ عصر)، abas61 (۳-آذر-۰۰, ۰۱:۰۰ صبح)، Nami (۲۴-آبان-۰۰, ۰۵:۴۵ عصر)، hamidreza466 (۱۴-آبان-۰۰, ۱۱:۲۶ عصر)، farzad-t-a-1993 (۶-آبان-۰۰, ۰۷:۴۶ عصر)، 4559654034 (۱-آبان-۰۰, ۰۸:۲۴ عصر)، sami65 (۵-مهر-۰۰, ۰۵:۵۰ عصر)، Amiirrza (۱۸-شهريور-۰۰, ۰۱:۳۸ صبح)، luciferx (۲۶-مرداد-۰۰, ۰۷:۴۹ عصر)، Engareh (۲۰-تير-۰۰, ۰۵:۳۸ عصر)، smms_62 (۳-تير-۰۰, ۰۶:۰۶ عصر)، ahengaran1974 (۱۵-خرداد-۰۰, ۱۰:۳۰ صبح)، tanha170 (۳-فروردين-۰۰, ۰۹:۴۲ عصر)، sirvan_86 (۲۰-دي-۹۹, ۰۹:۰۰ عصر)، mohammad0011 (۲۰-دي-۹۹, ۰۸:۵۷ صبح)، alialiesteghlal (۱۳-دي-۹۹, ۰۶:۱۰ عصر)، shakhmat (۸-دي-۹۹, ۰۱:۲۵ عصر)، arash13 (۱۷-آذر-۹۹, ۰۶:۴۹ عصر)، hosseingho2011 (۱۵-مهر-۹۹, ۱۱:۱۳ صبح)، 1387ar09 (۳۱-خرداد-۹۹, ۰۹:۲۱ صبح)، rdadashi (۱۶-خرداد-۹۹, ۱۲:۵۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان