انجمن شطرنج ایران
انتقاد از ادمین محترم - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن شطرنج ایران (https://irchess.com)
+-- انجمن: بخش های داخلی (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: سوالات، پیشنهادات و انتقادات (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- موضوع: انتقاد از ادمین محترم (/showthread.php?tid=672)

انتقاد از ادمین محترم - alkhin - ۱-بهمن-۹۲ ۰۷:۵۹ عصر

انجمن یعنی چه؟ انجمن تبادل اطلاعات بین کاربران و تبادل لینک
اگر لینک به سایت دیگه در هر انجمنی ممنوع باشه بس اسم اون رو نمیشه گذاشت انجمن
و اگر لینک به سایت دیگه ممنوع باشه باید لنیک دانلود مستقیم هم ممنوع باشه. فقط کسی میتونه لنیک دانلود مستقیم بزاره که تو همین سایت اپلود کرده باشه. چون لنیک دانلود مستقیم هم به سایت های دیگه ای وصل میشه
اگر هدف از ایجاد انجمن پیشرفت و استفاده تمام بازیکنان از منابع شطرنج و سایت های شطرنج باشه
نباید لینک به سایت های شطرنجی ممنوع باشه. مگر هدف کسب درامد باشه
کاربری که هزینه اینترنت میده و زحمت میکشه و این منابع رو در اختیار کاربران دیگه قرار میده و انجمن باید خودش دراین راه پیش قدم باشه و با استفاده از تبادل لنیک بین کاربران راه پیشرفت رو برای کاربران و بازیکنان شطرنج باز کنه از این کار جلوگیری میکنه .
مطمئنا این انجمن پیشرفت نمیکنه و بازید کنندهاشو از دست میده و محکوم به شکسته.
ما که در چند انجمن شطرنج خارجی عضو هستیم چنین قانونی رو ندیدم
متاسفانه مشکل شطرنج کشورمون در همین موضوع همه میخوان فقط خودشان باشن .
در حالی که در سایت من همین لینک انجمن گذاشتم تو صفحه اول.
حالا شما فقط میتونی تبلیغات برای فروش کالا رو ممنوع کنی نه لینک به سایت های شطرنجی
و منابع شطرنجی مفید.
کسی که لینک دانلود رایگان میزاره هیچ موقع لینک دانلودش بطور مستقیم تو سایت دیگه ای نمیزاره

امیدوارم که مدیر سایت از انتقاد و پیشنهاد من نارحت نشده باشه.

RE: انتقاد از ادمین محترم - Admin - ۱-بهمن-۹۲ ۰۸:۲۹ عصر

درود
دوست عزیز بنده نگفتم لینک سایت دیگه رو درسایت نزارید.بلکه گفتم وقتی که مطلبی رو در سایت قرار میدهید لینک دانلود مستقیمش رو در سایت قرار بدید و نه فقط گذاشتن سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در لینک دانلود.
تصور کنید که چند ماه دیگه کسی در انجمن بخواد مثلا یک فیلم آموزشی که شما در سایت قرار دادید رو ببینه و اون وقت بعد از مراجعه به موضوع به سایت شما هدایت میشه و بعدش باید مدت زیادی بگرده تا مطلب مورد نظر رو پیدا کنه.یا شایدم بیخیال بشه!
میتونید بعد از قرار دادن لینک کامل زیرش منبع رو سایت خودتون بزنید مشکلی نیست.
انجمن ما با هدف پیشرفت در شطرنج کشور احداث شده و خدا رو شکر پیشرفت زیادی در سایت دیده میشه ما سعی میکنیم همه مطالب رو رایگان قرار بدیم.
مطالبتون هم بهتره ویرایش و لینک کامل بزارید(مطالبی هم که قبلا در سایت ایجاد کردید همگی هستند اگه مایل به ویرایش هستید تا براتون بازش کنم.)
در ضمن لینک درست هستش و نه لنیک بهتره اصلاح کنید.
در مورد قرار دادن لینک سایت ما در سایتتون هم ازتون ممنونم.
موفق باشید.

RE: انتقاد از ادمین محترم - alkhin - ۲-بهمن-۹۲ ۰۴:۲۸ صبح

اگه واقعا مشکل همین مسئله باشه ما یه جور به قول شما لینک میزاریم که کاربر به همون صفحه دانلود لینک مستقیم هدایت بشه.یعنی اگه 1 سال دیگه هم کلیک کنه به همون صفحه دانلود هدایت میشه .

RE: انتقاد از ادمین محترم - Admin - ۲-بهمن-۹۲ ۱۱:۴۹ صبح

نقل قول: اگه واقعا مشکل همین مسئله باشه ما یه جور به قول شما لینک میزاریم که کاربر به همون صفحه دانلود لینک مستقیم هدایت بشه.یعنی اگه 1 سال دیگه هم کلیک کنه به همون صفحه دانلود هدایت میشه .

بله بنده هم همین رو گفتم لطفا ویرایش کنید.

RE: انتقاد از ادمین محترم - alkhin - ۲-بهمن-۹۲ ۰۴:۲۱ عصر

بعد از این انتقاد لازم شد از ادمین محترم یک تشکر ویژه داشته باشیم که به صورت محترمانه جواب انتقاد و پیشنهادات کاربران انمجن رو به صورت شفاف بیان می کنندواین نشان دهنده احترام به کاربران انجمن می باشد. ما سعی میکنیم با مطالب خوب و کمیاب در پیشرفت این انجمن سهمی داشته باشیم و اکثر دوستان رو برای عضویت در انجمن تشویق کنیم . با اروزی موفیقیت

RE: انتقاد از ادمین محترم - Admin - ۲-بهمن-۹۲ ۰۴:۲۸ عصر

بنده هم از شما تشکر میکنم.انجمن شطرنج به کاربران با ارزشی مثل شما نیاز دارد.
در ضمن به لینک زیر برید بنده لینک موضوعاتی که قبلا در سایت قرار دادید رو براتون فرستادم بهتره ویرایش کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.