انجمن شطرنج ایران Iranian Chess Forum

نخستین و بزرگترین انجمن شطرنج در ایران

شطرنج,کتاب,اخبار,مقاله,فیلم آموزشی,بزرگان شطرنج

شطرنج

انجمن شطرنج ایران
شطرنج
مهمان گرامی خوش آمدید! لطفا برای استفاده از امکانات انجمن   وارد شوید یا ثبت نام کنید
استایلر

بستن

مهم:در صورت خرید از سایت اگر فایل برای شما ارسال نشد و یا پیغام تراکنش ناموفق را دریافت کردید حتما از طریق تلگرام با آیدی Kingofcheat@ با مدیریت سایت تماس بگیرید.با تشکر

انتقاد از ادمین محترم
زمان کنونی: ۱-ارديبهشت-۰۳, ۰۱:۴۷ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alkhin
آخرین ارسال: Admin
پاسخ ها 6
بازدید 27812

انتقاد از ادمین محترم
نویسنده پیام
کاربر ارزشمند

کاربر ارزشمند

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 8
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
پتروف
ریتينگ
دلنوشته من

سطح: 5
اعتبار: 1 / 106
مهارت: 14 / 3,233
تجربه: 27 / 100
سپاس ها 2
سپاس شده 78 بار در 38 ارسال

ارسال: #1
new انتقاد از ادمین محترم
انجمن یعنی چه؟ انجمن تبادل اطلاعات بین کاربران و تبادل لینک
اگر لینک به سایت دیگه در هر انجمنی ممنوع باشه بس اسم اون رو نمیشه گذاشت انجمن
و اگر لینک به سایت دیگه ممنوع باشه باید لنیک دانلود مستقیم هم ممنوع باشه. فقط کسی میتونه لنیک دانلود مستقیم بزاره که تو همین سایت اپلود کرده باشه. چون لنیک دانلود مستقیم هم به سایت های دیگه ای وصل میشه
اگر هدف از ایجاد انجمن پیشرفت و استفاده تمام بازیکنان از منابع شطرنج و سایت های شطرنج باشه
نباید لینک به سایت های شطرنجی ممنوع باشه. مگر هدف کسب درامد باشه
کاربری که هزینه اینترنت میده و زحمت میکشه و این منابع رو در اختیار کاربران دیگه قرار میده و انجمن باید خودش دراین راه پیش قدم باشه و با استفاده از تبادل لنیک بین کاربران راه پیشرفت رو برای کاربران و بازیکنان شطرنج باز کنه از این کار جلوگیری میکنه .
مطمئنا این انجمن پیشرفت نمیکنه و بازید کنندهاشو از دست میده و محکوم به شکسته.
ما که در چند انجمن شطرنج خارجی عضو هستیم چنین قانونی رو ندیدم
متاسفانه مشکل شطرنج کشورمون در همین موضوع همه میخوان فقط خودشان باشن .
در حالی که در سایت من همین لینک انجمن گذاشتم تو صفحه اول.
حالا شما فقط میتونی تبلیغات برای فروش کالا رو ممنوع کنی نه لینک به سایت های شطرنجی
و منابع شطرنجی مفید.
کسی که لینک دانلود رایگان میزاره هیچ موقع لینک دانلودش بطور مستقیم تو سایت دیگه ای نمیزاره

امیدوارم که مدیر سایت از انتقاد و پیشنهاد من نارحت نشده باشه.

Smiley43دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-بهمن-۹۲ ۰۳:۳۷ صبح، توسط alkhin.)
۱-بهمن-۹۲ ۰۷:۵۹ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin ، mohsen987 ، alizarghami
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

اعتبار: 127
مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752
دلنوشته من انجمن شطرنج ایران،نخستین انجمن تخصصی شطرنج

سطح: 32
اعتبار: 267 / 786
مهارت: 479 / 26,350
تجربه: 47 / 100
سپاس ها 904
سپاس شده 1169 بار در 511 ارسال

ارسال: #2
RE: انتقاد از ادمین محترم
درود
دوست عزیز بنده نگفتم لینک سایت دیگه رو درسایت نزارید.بلکه گفتم وقتی که مطلبی رو در سایت قرار میدهید لینک دانلود مستقیمش رو در سایت قرار بدید و نه فقط گذاشتن سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در لینک دانلود.
تصور کنید که چند ماه دیگه کسی در انجمن بخواد مثلا یک فیلم آموزشی که شما در سایت قرار دادید رو ببینه و اون وقت بعد از مراجعه به موضوع به سایت شما هدایت میشه و بعدش باید مدت زیادی بگرده تا مطلب مورد نظر رو پیدا کنه.یا شایدم بیخیال بشه!
میتونید بعد از قرار دادن لینک کامل زیرش منبع رو سایت خودتون بزنید مشکلی نیست.
انجمن ما با هدف پیشرفت در شطرنج کشور احداث شده و خدا رو شکر پیشرفت زیادی در سایت دیده میشه ما سعی میکنیم همه مطالب رو رایگان قرار بدیم.
مطالبتون هم بهتره ویرایش و لینک کامل بزارید(مطالبی هم که قبلا در سایت ایجاد کردید همگی هستند اگه مایل به ویرایش هستید تا براتون بازش کنم.)
در ضمن لینک درست هستش و نه لنیک بهتره اصلاح کنید.
در مورد قرار دادن لینک سایت ما در سایتتون هم ازتون ممنونم.
موفق باشید.

در صورت مفید بودن پست از دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] استفاده کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گروه

انجمن شطرنج ایران را به دوستان خود معرفی کنید.Smiley20
۱-بهمن-۹۲ ۰۸:۲۹ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط mehrad78 ، S_N
کاربر ارزشمند

کاربر ارزشمند

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
پتروف
ریتينگ
دلنوشته من

سپاس ها 2

ارسال: #3
اگه واقعا مشکل همین مسئله باشه ما یه جور به قول شما لینک میزاریم که کاربر به همون صفحه دانلود لینک مستقیم هدایت بشه.یعنی اگه 1 سال دیگه هم کلیک کنه به همون صفحه دانلود هدایت میشه .

Smiley43دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲-بهمن-۹۲ ۰۴:۲۸ صبح
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط mehrad78
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 904

ارسال: #4
نقل قول: اگه واقعا مشکل همین مسئله باشه ما یه جور به قول شما لینک میزاریم که کاربر به همون صفحه دانلود لینک مستقیم هدایت بشه.یعنی اگه 1 سال دیگه هم کلیک کنه به همون صفحه دانلود هدایت میشه .

بله بنده هم همین رو گفتم لطفا ویرایش کنید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۲-بهمن-۹۲ ۱۱:۴۹ صبح
وبسایت جستجو پاسخ
کاربر ارزشمند

کاربر ارزشمند

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
پتروف
ریتينگ
دلنوشته من

سپاس ها 2

ارسال: #5
بعد از این انتقاد لازم شد از ادمین محترم یک تشکر ویژه داشته باشیم که به صورت محترمانه جواب انتقاد و پیشنهادات کاربران انمجن رو به صورت شفاف بیان می کنندواین نشان دهنده احترام به کاربران انجمن می باشد. ما سعی میکنیم با مطالب خوب و کمیاب در پیشرفت این انجمن سهمی داشته باشیم و اکثر دوستان رو برای عضویت در انجمن تشویق کنیم . با اروزی موفیقیت

۲-بهمن-۹۲ ۰۴:۲۱ عصر
وبسایت جستجو پاسخ
 سپاس شده توسط Admin
مدیر کل سایت

مدیر کل سایت

مهره مورد علاقه
سابقه شطرنج
بیش از 10 سال
گشايش مورد علاقه
b4
ریتينگ
1752

سپاس ها 904

ارسال: #6
بنده هم از شما تشکر میکنم.انجمن شطرنج به کاربران با ارزشی مثل شما نیاز دارد.
در ضمن به لینک زیر برید بنده لینک موضوعاتی که قبلا در سایت قرار دادید رو براتون فرستادم بهتره ویرایش کنید.

موفق باشید.

مجموعه انجمن شطرنج ایران

سایت

کانال

گروه

۲-بهمن-۹۲ ۰۴:۲۸ عصر
وبسایت جستجو پاسخ

چه کسانی کسی از این موضوع دیدن کردن
25 کاربردرحال خواندن این موضوع:
Kimia1 (۲۳-خرداد-۰۲, ۰۹:۵۰ صبح)، Malihe6969 (۲۱-آبان-۰۱, ۱۲:۱۹ صبح)، Admin (۲۶-مهر-۹۷, ۱۱:۳۴ عصر)، یاسین1385 (۱۷-خرداد-۹۷, ۰۳:۲۴ عصر)، saeed.shahyad@yahoo.com (۱۸-شهريور-۹۶, ۱۲:۳۰ صبح)، mohammad013 (۲۶-فروردين-۹۶, ۱۲:۰۱ صبح)، A1_STAR1 (۹-مهر-۹۴, ۱۱:۰۰ عصر)، راهب (۲۰-شهريور-۹۴, ۱۰:۳۰ صبح)، S_N (۱-اسفند-۹۳, ۱۱:۲۹ عصر)، poryan (۲۳-بهمن-۹۳, ۰۸:۴۲ عصر)، alizarghami (۲۴-آبان-۹۳, ۰۶:۵۴ عصر)، sasan m (۱۷-شهريور-۹۳, ۰۱:۳۳ صبح)، mehrad78 (۱-مرداد-۹۳, ۰۹:۰۹ عصر)، Saee-king (۱۹-تير-۹۳, ۰۲:۵۰ صبح)، alkhin (۱۶-تير-۹۳, ۰۱:۳۵ عصر)، djamal (۲۳-خرداد-۹۳, ۱۱:۱۵ صبح)، chealbar (۳۱-ارديبهشت-۹۳, ۰۵:۵۹ صبح)، soelda (۲۷-فروردين-۹۳, ۱۰:۲۰ عصر)، aavvzz (۱۰-اسفند-۹۲, ۰۸:۲۴ عصر)، sahra (۴-اسفند-۹۲, ۱۰:۵۷ صبح)، davodmyar (۸-بهمن-۹۲, ۱۱:۰۱ عصر)، mohammad-reza (۸-بهمن-۹۲, ۰۳:۳۰ عصر)، cybercoder (۵-بهمن-۹۲, ۰۶:۵۰ عصر)، mohsen987 (۲-بهمن-۹۲, ۰۲:۱۳ عصر)، Rioman (۱-بهمن-۹۲, ۰۸:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان